Sleduj nás

McGregor ukázal zranění, které ho vyřadilo z bitvy s Chandlerem. Vrátím se zpátky! slíbil

McGregor ukázal zranění, které ho vyřadilo z bitvy s Chandlerem. Vrátím se zpátky! slíbilFoto: UFC

Conor McGregor odhalil detaily svého zranění, jež ho vyřadilo z velmi očekávaného návratu.

Conor není člověkem, který by rušil zápasy kvůli zraněním, ale postupem času a s přibývajícím věkem i on sám poznal, že ne všechny věci mohou jít zrovna tak, jak si představuje.

Hlavní příčinou, která měla irského bojovníka vyřadit z turnaje UFC 303, měly být potíže s dříve zlomenou nohou. Michael Bisping si dokonce dovolil ve svém podcastu vyslat do éteru (nepravdivou) informaci, že to nevydržela Conorova holenní kost, jíž má nyní vyztuženou titanem. Jak se později ukázalo, „naštěstí“ se jednalo pouze o malíček.

„Bohužel za to může naše nedbalost, kdy jsme si šli dát sparing bez chráničů. Můj malíček se během jednoho kopu potkal s loktem soupeře a úplně čistě se zlomil. Na léčbu je potřeba pár týdnů, to je celé,“ vysvětlil McGregor na svých sítích. Dementoval tak zprávy Bispinga, že by mohlo jít o kariéru ohrožující zranění. Přesto určitě nejde o nic příjemného.

„Fanoušci si zaslouží, aby mě viděli stoprocentního a v plné síle, dlužím jim to,“ pokračoval McGregor, který očividně nechtěl znovu nic uspěchat a riskovat, jako tomu bylo před zápasem s Khabibem, kdy měl rovněž potíže s malíčkem, anebo při trilogii s Poirierem, kde ho trápily únavové zlomeniny.


„Mám v UFC platnou smlouvu ještě na dva zápasy. Ty naplním, a ještě při nich zazářím. Potřebuji teď jen trochu času na uzdravení, ale vrátím se. Musím. Uvidíme se na vrcholu!“ vzkázal.

Conor trefně připomněl, že má v UFC platnou smlouvu na dva zápasy. Čistě teoreticky je možné, a on sám to moc dobře ví, že pokud by se chtěl věnovat nějaké finančně velice výnosné boxerský zábavě, musí se z této smlouvy nejprve vybojovat. Ač má Dana White pro McGregora slabost, určitě by ho nepustil do ringu vydělávat miliony, aniž by on sám z toho nic neměl.


Další články