Sleduj nás

McGregor se opět připomněl, tentokrát musel ukáznit troufalého Poiriera

McGregor se opět připomněl, tentokrát musel ukáznit troufalého Poiriera

Conor McGregor je postavou, kterou zřejmě nikdy nebude lehké úplně umlčet. Jakmile má něco na srdci, o chvíli později to bude i na jazyku. A tentokrát se slavné irské hvězdě nelíbilo poslední prohlášení Dustina Poiriera.

Ten byl totiž natolik „troufalý“ a dovolil si říct, že by raději upřednostnil odvetu s Khabibem nežli právě s Conorem. Připomeňme, že s oběma prohrál, nicméně pouze jeden zápas je z hlediska jeho odkazu v této hře důležitější.

„I kdyby to nebyl souboj o pás, přál bych si raději bojovat s Khabibem,“ řekl Poirier pro server MMA Junkie.


„Ještě nikomu se nepodařilo přelézt tu horu, nikdo ho nikdy neporazil, proto bych byl rád tím prvním. Byl by to historický moment, ne-li rovnou legendární,“ popisoval.

Svou výpovědí však bývalý dočasný šampion nabil McGregorovi na smeč. Vzpurný Ir dal vzpomenout na duel z roku 2014, kdy Poiriera knokautoval v prvním kole, zatímco Khabib Dustina uškrtil „až“ v kole třetím.


„Na Dustinovi se zřejmě podepsal náš první duel,“ rýpnul si Conor jako tradičně už na svém Twitteru.

„Poslal jsem ho do bezvědomí, uspal a nechal ho žrát podlahu. Něco takového je nespočetněkrát horší, než být držen a ukončen na submisi,“ podotýkal a zjevně se tak snažil Poirierovi připomenout, že by v případě odvety něco podobného zažil znova.


Další články