Sleduj nás

McGregor s Gaethjem nevydrží ani jedno kolo, pokud nezmění jednu zásadní věc, myslí si Cejudo

McGregor s Gaethjem nevydrží ani jedno kolo, pokud nezmění jednu zásadní věc, myslí si Cejudo

Současný šampion bantamové váhy Henry Cejudo (15-2) varoval Conora McGregora (22-4), aby poupravil své tréninkové metody. Jinak by se mohlo stát, že s Justinem Gaethjem (21-2) nevydrží ani jedno kolo.

Nic zatím není potvrzeno, ale v zákulisí se začíná čím dál hlasitěji šuškat, že se v létě opravdu dočkáme eliminačního souboje o pozici dalšího titulového vyzyvatele lehké váhy.

Sázkové kanceláře již vypsaly první kurzy, Conor a Justin se na sociálních sítích pustili do slovních bitev a vše doplnil manažer Ali Abdelaziz, který sebevědomě prohlásil, že si jeho svěřenec vydělá velký balík peněz.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Indicií k tomuto zápasu je již tolik, že je skutečně můžeme brát vážně. A stejně vážně bral své prohlášení i Henry Cejudo, který reagoval na tréninkové video Conora McGregora.


„Tohle je ve skutečnosti ten problém!“ napsal současný šampion bantamu na svém Twitteru. „Conore, ty odklepávači, měl bys raději pracovat na své obraně proti takedownům (strhům). Justin tě jinak zničí hned v prvním kole!“ přidával na důrazu.

Justin „The Hightlight“ Gaethje je jakousi hádankou, na kterou se bude irský Notorious snažit najít odpověď. Problém totiž je, že dopředu neví, co od takového soupeře může očekávat. Jedná se o studenta vysoké školy wrestlingu, který své umění boje na zemi maskuje rekordem osmnácti knokautů. 


Pokud Gaethjemu půjde o pohlednou bitvu a o čest, potom je možné, že bude chtít zachovat zápas v postoji, pokud ale začne taktizovat, dalo by se očekávat, že minimálně první kolo přenese na zem a teprve až svého soupeře unaví, pak se s ním pustí do přestřelky.


Další články