Sleduj nás

McGregor: Přísahám na svůj život, že až na to dojde, tak Mayweathera porazím

McGregor: Přísahám na svůj život, že až na to dojde, tak Mayweathera porazím

Irský Notorious si začíná zaplňovat svůj bojový kalendář. Nejprve by rád ještě v tomto roce podstoupil dva MMA zápasy a pak bude připraven na odvetu se slavnou boxerskou legendou. 

Floyd Mayweather shodou okolností před pár dny prohlásil, že se sice už nachází v důchodu, ale je ochotný z něho kdykoliv vystoupit, pokud se nebude jednat o souboj proti mladým a hladovým nadšencům, kteří by si na něm chtěli udělat jméno. Pokud by šlo o zábavu, do níž Conora McGregora prý počítá, pak je to vše jenom otázkou peněz.

mayweather_mcgregor_box


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Ta odveta je nevyhnutelná!“ dostával se ke slovu McGregor, jehož debut ve světě profesionálního boxu byl pochválen i samotným Mikem Tysonem.

„Se znalostmi, které teď mám, a za pomoci mého starého trenéra tuhle hádanku příště rozlousknu. Floyda porazím, přísahám na svůj vlastní život!“ doplnil na svém Twitterovém účtu odhodlaný Notorious.


Reakci podobnou této jsme od Conora neslyšeli poprvé a určitě ani ne naposledy. Jedenatřicetiletý Ir už nějakou dobu hlásí, že až nadejde čas odvety, pak Floyda Mayweathera nejenže porazí, ale jeho hlavu navíc vypálí až do vesmíru. Inu, budeme se těšit. 


Další články