Sleduj nás

Masvidal: Garantuji vám, že kdybyste mě postavili proti Gaethjemu, tak po svých z klece nevyleze

Masvidal: Garantuji vám, že kdybyste mě postavili proti Gaethjemu, tak po svých z klece nevylezeFOTO: UFC

Jorge Masvidal sleduje, jak se tu Justin Gaethje promenáduje s jeho BMF opaskem, a nadšený tím zrovna není.

Ačkoliv po porážce s Gilbertem Burnsem loni na jaře končil kariéru, tak si po pár chvílích začal hrát s myšlenkou ohledně návratu. Jorge se nejprve dohodl s Natem Diazem na odvetě, která se bude konat v boxerském ringu, ale zároveň nevyloučil, že by se nemohl přesunout i do MMA klece. Zejména, pokud mu bude zajištěn zápas o jeho starý titul.

„Takhle, před námi je teď fight Max Holloway vs. Justin Gaehtje a já pevně doufám, že Max vyhraje. To je kluk, který hrdě reprezentuje náš sport a který nikdy nic nepředstíral. To Justin i vzhledem k tomu, jak se vyjadřuje a jak potom není schopen dostát svým slibům, nikdy skutečným bojovníkem nebude,“ nechával se Masvidal slyšet.


„Pevně věřím tomu, že Max tento zápas vyhraje, ale pokud by na to přišlo, tak si to s Justinem velice rád dám sám. A garantuji vám, že kdybyste ho přede mě postavili, dolámal bych ho a dobil tak moc, že z té klece po svých nevyleze. Doufám, že přesně k tomu jednou dojde,“ prohlásil odhodlaný Masvidal pro Lowkick MMA.

Není divu, že je Jorge vůči Justinovi tak vysazený. Jednak drží jeho starý opasek, který vybojoval proti Dustinovi Poirierovi, a jednak si z Jorgeho kdysi sám utahoval. A pokud si děláte srandu z člověka, jenž je veřejnosti prezentován za gangstera, pak vám to vrátí.


„Povím vám jednu věc,“ chopil se slova veterán Chael Sonnen. „Bavil jsem se s Masvidalem a je připravený se vrátit do MMA klece, pokud mu bude zaručen zápas s Gaethjem. Mezi oběma borci se vaří zlá krev a Jorge je připravený celý ten spor jednou provždy uzavřít,“ řekl ve svém podcastu.


Další články