Sleduj nás

Marhanský ničí Fapšovi kariéru, prohlásil Ondřej Novotný

Marhanský ničí Fapšovi kariéru, prohlásil Ondřej NovotnýFOTO: OKTAGON MMA

V poslední době se zdálo, že nevraživost mezi Ondřejem Novotným a Borisem Marhanským je uložena k ledu. Stačil ovšem jeden komentář k promotérské práci slovenského bosse a máme tu další várku vzájemných invektiv.

Šéf Oktagonu je ve svém pravidelném vysílání MMA Letem světem zvyklý komentovat dění na domácí i světové scéně. Ondřej se tématu RFA většinou snaží vyhnout, ale tentokrát se nezdráhal vyjádřit svůj názor. Nekompromisní kritiku vyvolal hlavně souboj Sebastiana Fapša, který inkasoval tvrdý knokaut od neznámého Františka Puraše. Pětadvacetiletý zápasník je sice mistrem Slovenska v kickboxu, ale mezi profesionály měl pouze pět zápasů. Fapšo byl velký favorit, ale nedopadl vůbec dobře.

„Má to dva jedna, ale mám pocit, že seknul Tuturu nebo nějaké takové velké jméno. Těžký zápas jako k*áva, což celá ta komunita věděla. Já jsem to věděl dopředu, protože mě upozorňovali na ten zápas. Říkali mi, že Fapša srovná, nebo že to minimálně bude extrémně těžký zápas pro Sebastiana. Ty, jakožto matchmaker, ho předhodíš Lutterbachovi a pak mu dáš tohohle frajera? V této fázi kariéry se tyto zápasy nestaví, když to není nutně potřeba nebo tam pro tebe něco neleží,“ prohlásil Ondřej Novotný.

Fapšo se ze země opravdu nesbíral lehce. Nejprve jej totiž načalo přesné koleno a finální kop na hlavu vše jen potvrdil. „Tank“ si tak bude muset dát delší zdravotní pauzu, aby se jeho hlava mohla v klidu vzpamatovat. Slovenský promotér na slova svého rivala reagoval poměrně stručným vyjádřením na svém Instagramu.

„Sebastián je zatím na startu, a tu nejlepší kariéru má stále před sebou. Ondra jen žárlí, že ho nemá pro sebe. Každopádně, já mu klasicky děkuji za reklamu,“ nepouštěl se do obsáhlejší vyjádření Marhanský. Fapšo svoji překvapivou porážku nesl velmi pokorně a sympaticky.


„Každý, kdo mě zná, tak ví, že jdu do zápasu zabít nebo být zabitý. Dnes platila ta druhá varianta. To koleno jsem vůbec neviděl a neměl jsem ruku nahoře. Najednou jsem byl na zemi a pak jsem dostal high kick a konec,“ okomentoval Sebastian klíčový moment ze svého pohledu.


Další články