Sleduj nás

Mikulášek i Boráros jsou naše magnety na sledovanost. Díky nim máme rekordní čísla, uvedl Boris Marhanský

Mikulášek i Boráros jsou naše magnety na sledovanost. Díky nim máme rekordní čísla, uvedl Boris MarhanskýFOTO: OKTAGON MMA

Kritická slova za angažování dvou problémových chlapců jdou promotérovi RFA jedním uchem tam a druhým ven. Čísla prý totiž mluví jasně! Vašek i Gábor posunuli sledovanost organizace na zcela nový level.

Jeden se zatím v RFA ještě v ostrém zápase nepředstavil, a premiéra toho druhého skončila věru neslavně. I tak panuje u šéfa organizace s dvojicí Boráros - Mikulášek absolutní spokojenost. Nákladná akce totiž splnila svůj účel. Na RFA přisvítila zájmem desítek tisíc fanoušků, kteří tyto bojovníky zbožňují. Druhá skupina jsou ti, co je chtějí vidět padnout, ale prodeje PPV se na podobné detaily neohlíží.

„Asi nemusím mluvit o tom, že Gábor i Vašek zvedají sledovanost. Tak to prostě je! My tu sledovanost potřebujeme. Teď máme rekordní čísla. Už jsem dostal první údaje z Markízy a Voyo. Opravdu jsme překročili hranici, jaká byla v Košicích, takže já jsem spokojený,“ popsal Marhanský pro kanál RFA, jaký dosah mají oba zlobiví chlapci domácí scény.


Gábor jako první vítěz reality show Oktagon Výzva si na nepřízeň fanoušků nikdy nemohl stěžovat. Vašek Mikulášek je díky své osobitosti také zbožňován početnou komunitou příznivců. U obou borců je ale jeden zásadní problém. Chuť dávat MMA sto procent a předvádět výkony, které odpovídají jejich mediálnímu dosahu. Toto úskalí si velmi dobře uvědomuje i Boris a je přesvědčený, že dokáže z divoké dvojky vyždímat maximum jejich potenciálu.

„Oni vědí, že nechceme, aby podávali špatné výkony. Pokud budou trénovat, tak to bude dobré. Vím, že se Vašek na svůj zápas v RFA poctivě připravoval. Bohužel to dopadlo, jak to dopadlo, i s trochou kontroverze. Když ovšem budou trénovat a dělat dobré zápasy, tak mají u nás dveře otevřené,“ zhodnotil Marhanský velmi eufemisticky prapodivný zápas mezi Mikuláškem a Törökem.


RFA se angažováním mediálně silných borců snaží vystoupit z bubliny organizace, která sice poskládá zajímavou kartu, ale nezaujme širokou veřejnost. Za redakci Top-Fight je třeba uvést, že by nás mnohem víc potěšilo zaplacení odpovídajících soupeřů osvědčeným tahounům, jako jsou Tadeáš Růžička nebo Vašek Sivák. Ale uvidíme, jak se tato strategie vyplatí z dlouhodobého hlediska. Jisté je, že druhou nebo třetí šanci by měli oba zmiňovaní využít na sto procent, protože také může být poslední.


Další články