Sleduj nás

Manažer odhalil, jaké soupeře Vašek Sivák nyní vyhlíží. Jeden větší jak druhý!

Manažer odhalil, jaké soupeře Vašek Sivák nyní vyhlíží. Jeden větší jak druhý!
Vašek Sivák chce potvrdit svojí dominanci a stále zvedá laťku soupeřů. Na příští rok se mu rýsují zápasy s třemi velkými jmény.

Pokud je na české scéně zápasník, na kterého se stojí fronty (kromě Karlose Vémoly teda), pak je to určitě Václav Sivák. Bijec z Ostravy budí zájem hned ze tří důvodů: je talentovaný, je stále neporažený a touží být nejlepším. A zejména v posledních dnech ty nabídky na zápas nestačí počítat.

„Máme za sebou deset let tvrdé práce, reprezentace, držení WAKO titulů. To jsou věci, kterými Vašek určil nejen své kvality, ale i svou cenovku. To se musí respektovat,“ řekl jeho manažer Adrian Smrčka serveru kaocko.


Jaké bojové alternativy jsou tedy reálné? „V příštím roce se budeme snažit uskutečnit zápasy s Lesákem a Růžičkou, tihle dva mají dlouhodobé tendence Vaška vyzývat. Když je porazíme, tak se to snad uzavře. K tomu je tu ještě Kelvin (Soquessa), jestli to s ním náhodou nedopadne ještě letos,“ prozradil Smrčka.

„Pokud pak ještě někdo přijde s výzvou, už budu sprostý i já, pořád bude někdo chodit. Když tohle všechno Vašek vyhraje, snad to všichni pochopí, naše cíle jsou někde jinde,“ nezapomněl podotknout.

O Siváka se perou nejen soupeři, ale i organizace


Přetlačovaná probíhá vesměs na všech frontách. Vaškovy slávy hodlají využít i různé organizace. On sám se objevil už v Oktagonu, Heroes Gate či RFA, nově ovšem jeví zájem dokonce i zábavná asociace Clash of the Stars.


„Některé výzvy jsou dobře placené, ale bohužel je ignorujeme. Jde o tzv. cirkus. Třeba od Clash of the Stars přišla nabídka na MMA. Dobře, když tady bude ležet milion, pak půjdeme do cirkusu. Vašek ale nehraje komedie, takže i tady by přišel soupeře zbít,“ zdůraznil Smrčka pro kaocko.

Závěrem nesmíme opomenout ani tu skutečnost, že na Siváka čeká duel ještě 27. prosince. To se v rámci boxerského souboje střetne s Tomášem Deákem. Jeho kalendář je tedy vskutku nabitý.


Další články