Sleduj nás

Manažer odhalil, co se dělo na pozadí války Furyho s Usykem. Společné objetí a vzájemný respekt

Manažer odhalil, co se dělo na pozadí války Furyho s Usykem. Společné objetí a vzájemný respekt Foto: DAZN

Co je prezentováno světu, to je jenom jedna část příběhu. Za oponou se ovšem odehrává další a ten dle zpovědi manažera není úplně tak špatný.

Tyson Fury se jevil před bitvou s Oleksandrem Usykem jako ten pověstný „bad boy“, a ještě svou prohru svedl na rozhodčí, kteří prý pocítili soucit s válkou sužovanou Ukrajinou. Těžko říct, zdali to myslel vážně, anebo tato slova byla jen součástí jeho image, aby odlehčil svou prohru. Přesto se měl nakonec se svým soupeřem sejít a vzdát mu náležitý hold.

„Ať už se Fury před kamerami jeví jakkoliv, v ústraní to byl úplně jiný člověk. Vyhlédl si Oleksandra, jen aby mu mohl osobně pogratulovat k výhře. Následně spolu vedli opravdu dobrou konverzaci,“ prozradil pro Boxing King Media Usykův manažer Alex Krassyuk.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Tyson řekl: ‚Rád bych vzal své děti a ženu k vám na Ukrajinu a chvíli tam pobyl. A byl bych rád, kdybys ty naopak vzal svou rodinu a dorazil do Morecambe a strávil nějaký čas u nás. Budeme se bavit, popíjet pivko.‘ Nakonec se oba objali a odsouhlasili si, že se navštíví. Myslím si, že na pozadí tohoto všeho se nám rodí vzájemný respekt a přátelství,“ pronesl.

Alex Krassyuk není člověk, který by si nějak vymýšlel. V minulosti dokonce hanil některé Furyho kroky, ale takto na pozadí, když je po boji, měl možnost poznat jeho druhou stránku, která není vůbec zlá.


A když jsme v tom, tak si připomeňme, že ještě v pátek, tedy den před bojem, Tyson Fury za 10 tisíc dolarů odkoupil Usykovy rukavice. Šlo o charitativní akci, jejíž výdělek poputuje na nemocné děti. Za vším tím trashtalkem a občasnými nechápavými činy se schovává člověk se srdcem na správném místě. Než ovšem z této bojové hry definitivně vystoupí, můžeme od něho jistě očekávat další emoce vzbuzující prohlášení... podobné těm jako nyní o Ukrajině.​


Další články