Sleduj nás

Magard o Sivákovi: Bylo to, jako by mě mlátil polštářem, jeho údery jsem vůbec necítil

Magard o Sivákovi: Bylo to, jako by mě mlátil polštářem, jeho údery jsem vůbec necítil
„Poručil jsem si nejlepšího možného soupeře a oni mi dali Siváka. Jsem vážně zklamaný, protože mě v ringu jenom lechtal.“

To byla slova, která použil dánský zápasník Jonas Magard, jenž dostal od OKTAGONu příležitost zapojit se do velkolepé akce konané nyní o víkendu v O2 areně.

Magard se coby jako šampion bantamové váhy dožadoval nějaké výzvy, se kterou mu promotéři vyhověli.


Dali mu do dvojice talentovaného Vaška Siváka, který měl od samotného počátku zápas ve své moci, takže si nakonec došel pro jasnou výhru na body. Dánský bijec ovšem očekával mnohem více.

vaclav sivak oktagon o2 arena

Bylo to, jako bych se pral s polštářem


„Ten zápas nebyl úplně tím, co jsem od něj očekával. Vašek dobře bodoval, ovšem necítil jsem z jeho strany žádnou sílu. Přišlo mi, jako bych se pral s polštářem,“ rozhovořil se Magard.


„Když někoho udeřím nebo někdo udeří mě, tak to cítím, ale tady to bylo pořád dokola bez tvrdého úderu… Bylo to prostě zvláštní,“ přemítal s tím, že od českého borce čekal jak větší sílu, tak i lepší výkon.

Na přesun k boxu jinak nemyslí


„Definitivně se nepřesunu do boxu, protože je to nuda. Když se připravuji na MMA zápasy, tak je to zábavné, ale tohle bylo opravdu nudné. Za tu zkušenost jsem rád, ale když jsem si řekl o nejlepšího možného zápasníka, čekal jsem něco více,“ dodal Magard.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články