Sleduj nás

Kulturista Benda se prohrabuje v nabídkách. Oktagon by byla čest, ale málo platí, říká. Zájem projevilo i KSW

Kulturista Benda se prohrabuje v nabídkách. Oktagon by byla čest, ale málo platí, říká. Zájem projevilo i KSWFoto: Clash of the Stars

Kariéra úspěšně rozjetá v Clash of the Stars může mít zajímavé pokračování. Karlos Benda je zavalen nabídkami organizací, které se věnují sportu na seriózní úrovni. KSW nebo Oktagon ovšem nabízejí takovou výplatu, za kterou se podle Bendy ani nevyplatí vstávat z postele.

Jeho bojová kariéra je spojena s organizací Clash of the Stars. Benda si zde udělal solidní renomé mlácením romských soupeřů, kteří na něj absolutně nestačili. Ani na následujícím turnaji v Ostravě nebude Karlos chybět. Jeho vítěznou sérii se pokusí ukončit nahecovaný bijec s přezdívkou „Taxi Kár“. Benda bude opět velkým favoritem, protože jeho soupeř viděl MMA pouze v televizi, zatímco Karlos poctivě trénuje.

Benda patří mezi stálice organizace, mezi které lze zařadit ještě Filipa Grznára nebo exekutory naháněného Datla. Clash si svých věrných opravdu váží a Karlos tak díky tomu odmítl nabídky několika jiných promotérů, kteří by si bývalého kulturistu rádi přetáhli k sobě.

„Dostal jsem nabídky od Oktagonu, KSW i dalších organizací. Od Fight Night Challenge jsem jich dokonce dostal několik. Mohl jsem to pojmout více profesionálně a mít i profi zápasy, ale měl jsem vidinu, že chci peníze. Mám peníze rád a nevidím na tom nic špatného. První a druhá výplata v Clash of the Stars nebyla nic moc, ale pak to stouplo a pak znovu. Teď už mě to živí a jsem tam, kde jsem chtěl být,“ prohlásil spokojeně Benda pro MaxMMA.

Sny o velkých zápasech, ve kterých by Karlos čelil opravdovým sportovcům, jsou tedy odsunuty na vedlejší kolej. Bendu nezlákala ani největší tuzemská organizace, která je pro většinu domácích bojovníků vrcholem. Oktagon se svojí nabídkou neuspěl, a to z prozaických důvodů.


„Byla by to čest bojovat v Oktagonu, ale když od lidí vím, kolik tam platí… Upřímně řečeno, za těch pár šušňů bych do toho asi vážně nešel. V polském KSW mi nabídli zápas s Patrykem Tolkaczewskim. Já chci ale zůstat věrný Clash of the Stars. Do KSW bych ale rád šel jako host. Clash mi dokonce slíbil, že pokud od nich ještě někdy přijde nabídka, pustí mě tam.“

Zdroj: MaxMMA


Další články