Sleduj nás

KSW je snem, který si stále můžu splnit. Vím, že to je reálné, odhalil Václav Mikulášek

KSW je snem, který si stále můžu splnit. Vím, že to je reálné, odhalil Václav MikulášekFOTO: KSW

Václav Mikulášek by se rád dostal do největší evropské MMA organizace, do které to prý už jednou neměl daleko.


Tip: Dnešní UFC 300 s Jiřím Procházkou můžeš zdarma sledovat zde.

Mikulášek je jednou z hlavních tváří OKTAGONu MMA, kde má stále platnou smlouvu, a tak bychom se s ním měli vidět na prosincovém turnaji v Ostravě. Pokud by k němu ale osud byl štědrý a obměkčil srdce promotérů, pak by mu vyšel sen, který si doposud nestihl splnit. Více se o tom Vašek rozpovídal na YouTube kanálu The Mag.

„Na své sny jsem si už tak nějak sáhl, i když je jich tu ještě pár, které bych si chtěl splnit… Chtěl bych například zápasit v KSW. Vím, že to KSW je pro mě reálné a chtěl bych se tam podívat, aspoň na jeden zápas. Už jednou mi ten sen utekl, a pokud bych měl možnost, tak bych nechtěl, aby mi utekl znovu,“ uvedl Mikulášek, který údajně zápasům polské organizace propadl už před mnoha lety.  


„Já to KSW sleduju fakt strašně dlouho. Sledoval jsem to už v dobách, než lidi tady v Česku věděli, co to KSW vůbec je,“ přiznal čtyřiatřicetiletý rodák z Bohumína, který přitom podotkl, že pokud by se ta nabídka objevila, musel by ji nejprve prodiskutovat s OKTAGONem, který ho i navzdory střídavým výsledkům patrně nebude chtít jen tak pustit.

Je třeba si říct, že ačkoliv Vašek svůj přestup do KSW nemůže podložit nějakými výkony, tak je to stále nositel poměrně velkého jména. Polský MMA kolos nedávno oslovil i takového Karlose Bendu, který je zatím jen amatérem působícím v organizaci Clash of the Stars, a nabídl mu příležitost účinkovat na říjnovém turnaji v Třinci.


V příštím roce se KSW do Česka má vracet a minimálně v případě Karlose Bendy se předpokládá, že mu ta nabídka bude předložena znovu, to mimo jiné sám pověstný „Kotlárobijec“ potvrdil našemu webu. Kdo tedy ví, třeba se štěstí usměje i na bohumínského gangstera.


Další články