Sleduj nás

Kron Gracie: Věřím, že je země placatá. Bohužel to spousta lidí nezjistí, pokud nevyletí do vesmíru

Kron Gracie: Věřím, že je země placatá. Bohužel to spousta lidí nezjistí, pokud nevyletí do vesmíru

Kron Gracie má za sebou velice působivý debut v UFC, kterým pokračuje ve své bezchybné jízdě. Když však ale přišel čas na pár pozápasových rozhovorů, jeho odpovědi už tak působivé nebyly. Třicetiletý Brazilec se domnívá, že je země placatá. Má k tomu prapodivné důvody.

Pět profesionálních MMA výher a všechny formou submise. To je zatím vizitka třicetileté značky jménem „Gracie“, která 17. února vstoupila na půdu UFC, kde oslnila hned v prvním kole.

Kron patří k těm „světlejším“ bojovníkům, jimž je předurčena veliká budoucnost, díky čemuž je i častým terčem medií, ale když už dojde na vědecké otázky, tak příliš neoslní.


„Ano, věřím, že je země placatá. Přesně tak, jak říkám. Lidé se vždy budou snažit tvrdit opak,“ překvapoval poměrně razantně třicetiletý Brazilec, jenž byl vyzpovídán na stanici ESPN.


„Nesnažím se tu někoho přesvědčovat, vlastně o tom ani nechci mluvit. Jedná se o něco, čemu stejně nikdo nebude věřit, dokud nevzlétne do vesmíru, aby to mohl vidět,“ pokračoval.

A aby toho nebylo málo, podle něj není ani dostatek důkazů, že se země točí kolem slunce. „Podle mě to nejsou žádné důvěryhodné informace. Nevěřím tomu, že se země otáčí kolem slunce,“ udivoval.


Redaktoři však byli neodbytní a drželi se své verze. „Takže vy mi říkáte, že se točíme okolo slunce a do toho po nás slunce hází ty teplé sračky (paprsky) a my tu děláme jakoby nic? To zní strašně šíleně!“

„Já pevně věřím, že je země placatá! Z toho, co jsem já zjistil, si myslím, že tu je více důkazů o tom, že mám pravdu. Rozhodně to dává větší smysl než tvrzení, že je země kulatá!“ dodával Gracie.

Další moudré vyjádření už z něho nepadlo, avšak věříme, že pokud si počkáme, tak se dočkáme nějakého dalšího „logického“ vysvětlení.


Další články