Sleduj nás

Kozma: Po zápase s Britem se mi tři týdny motala hlava, pás si ale musím vzít zpátky

Kozma: Po zápase s Britem se mi tři týdny motala hlava, pás si ale musím vzít zpátky  FOTO: OKTAGON MMA

David Kozma má stále v ústech tu hořkou pachuť porážky a té se nezbaví, dokud s Kaikem Britem nebude mít odvetu.

Když se oba bijci utkali poprvé, byla z toho poměrně jednoznačná záležitost. Brazilský fighter se skvěle připravil a svého českého soupeře několika přesnými údery poslal k zemi. Vše vrcholilo v závěru třetího kola, kdy se na tu demolici nemohl rozhodčí koukat a souboj odmával.

David Kozma narazil na Brita

„Hned po zápase jsem byl na CT. Bylo to všechno v pohodě, dokonce jsem neměl otřes mozku ani zlomený nos. Akorát se mi snad ještě tři týdny po zápase motala hlava, už to ale odeznělo," přiblížil Kozma v rozhovoru pro sport.cz, že se nyní cítí už v pořádku, ačkoliv se na něm ty Britovy údery podepsaly.


Davidovým vysněným scénářem bylo, že se oba borci setkají znovu v právě probíhající pyramidě Tipsport Gamechangeru. Z ní ovšem musel úřadující šampion velterové váhy odstoupit, a protože Pink Panter zůstal, dočkáme se případné odvety až tak za rok.

„Idealizoval jsem si takový scénář, že bych Brita porazil ve finále Gamechangeru. A potom v příštím roce mu ještě vzít opasek. To se ale nestane, i tak mu pás v příštím roce vezmu,“ idealizuje si David svou budoucnost.


„Hořkost porážky mám v sobě pořád, nesnáším prohrávat. Ještě k tomu u mě doma. Udělám všechno proto, abych příště v Ostravě vyhrál a fanoušky nezklamal. Doufám, že to bude jiný Kozma. Hladovej a vítěznej," avizoval, že se za každých okolností pokusí vrátit na vítěznou vlnu.
 

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články