Sleduj nás

Absence Kincla v pyramidě Gamechangeru? Větší šance pro mě, mne si ruce Kozma

Absence Kincla v pyramidě Gamechangeru? Větší šance pro mě, mne si ruce KozmaFOTO: OKTAGON MMA

Co z pyramidy vypadli Kaik Brito i Patrik Kincl, je David Kozma jedním z největších favoritů na celkové prvenství. A jemu samotnému tato role vyhovuje.

Bývalý šampion velterové váhy bude vyhlížet v příštím roce odvetu s Kaikem Britem. Než se k ní však dostane, naladí se na ni jízdou v Tipsport Gamechangeru, který se celý pokusí vyhrát. Okolnosti po oznámení finální šestnáctky soutěžících mu to umožňují.

„Jsem rád (že Kincl) z pyramidy vypadl, protože se známe, jsme kamarádi a trénujeme spolu. Také je to velmi dobrý zápasník, takže čím méně takových lidí tam bude, tím je větší šance pro mě, že to celé vyhraju,“ mnul si Kozma ruce během svého pravidelného YouTube streamu.


Pink Panter dokonce zná i soupeře pro úvod turnaje. Je jím jedenatřicetiletý polský fighter Lukasz Siwiec, který do Oktagonu přichází z Babilonu MMA. Jeho profesionální skóre čítá osm výher a jednu porážku, kterou utržil před více než třemi lety na technické KO. S větší kvalitou se však nepral, a proto jde Kozma do tohoto duelu jako značný papírový favorit.

Oba borci nakopnou svoji pouť Gamechangerem 3. března na turnaji v Ostravě. Na stejném galavečeru můžeme očekávat i tyto následující dvojice: Mate Kertesz vs. John Hathaway, Alex Lohoré vs. Samuel Krištofič, Bojan Velickovic vs. Ion Surdu a Christian Eckerlin vs. Melvin van Suijdam.Další články

Ředitel KSW: Chceme Patrika Kincla z Oktagonu

Dvě těžké váhy evropského MMA v sobě. Oktagon a KSW se momentálně přetahují o nadvládu nad starým kontinentem. Přestupy mezi organizacemi tak budou mít stále třaskavější nádech a očividně půjde i o ty největší hvězdy.

Ředitel KSW: Chceme Patrika Kincla z Oktagonu