Sleduj nás

Kozma je skvělý fighter, ale to ještě neznamená, že na něj budu brát ohled, věstí Pirát svou výhru

Kozma je skvělý fighter, ale to ještě neznamená, že na něj budu brát ohled, věstí Pirát svou výhru

16. březen, Ostravar Aréna a hlavní zápas večera, ve kterém bude účinkovat David „Pink Panther“ Kozma a Samuel „Pirát“ Křištofič. Oba dva prahnou po vítězství, ovšem nakonec se bude moct radovat jenom jeden. Kdo to bude?

David Kozma se prvním zápasem v novém roce rozloučí s českou scénou a zamíří do zahraničí. Ještě předtím se při své obhajobě v rámci Oktagonu MMA utká se soupeřem, který v posledním měření sil sice prohrál, avšak nyní mu byla dána příležitost, jak nejenom své poslední zaváhání napravit, ale navíc i posunout svou kariéru k novým cílům.

„Kozma je velterový šampion a nutno dodat, že naprosto zasloužený. V roce 2018 podstoupil pět duelů a všechny je vyhrál. Já sám jako profi fighter vím, jak těžké to je chodit od přípravy do přípravy, za což si David zaslouží mé uznání, ale určitě to ještě neznamená, že kvůli tomu na něj budu brát nějaké ohledy. Rozhodně do toho nejdu s tím, že bych mu ten titul nechal,“ pravil Pirát v rámci tréninkové přípravy, v níž se snaží nic nepodcenit.


„Jdu si pro jeho pás. 16. března ho uvidíte na mém rameni,“ pokračoval slovenský borec, pro něhož bude daný střet dost zlomový, co se týká kariérního posunu. „Tenhle souboj je pro mě vším. Pokud vyhraju, dostane mě to dopředu, ale pokud prohraju, dost mě to zabrzdí, což nechci připustit. I proto vkládám veškeré své úsilí do přípravy a do lidí, s kterými trénuji,“ vysvětloval Pirát.

Jakmile bude po všem, Samuel by se rád udržel v kategorii okolo 77 kilogramů, avšak tento „příslib“ by neplatil v případě, pokud by se jednalo o duel s Karlosem Vémolou. „Do střední váhy už asi nepůjdu, ale pokud mám zápasit s Karlosem, tak to udělám, neboť by se jednalo o duel, který si přejí vidět moji fanoušci,“ potvrzoval. „Nerad bych nějak předbíhal. Uvidíme, jak se mi bude kde dařit,“ dodával.


Další články