Sleduj nás

Konec nadějím, Íránský Hulk do Prahy nepřiletí. Zastala se ho i maminka: Mému medvídkovi v Česku všichni nadávají!

Konec nadějím, Íránský Hulk do Prahy nepřiletí. Zastala se ho i maminka: Mému medvídkovi v Česku všichni nadávají! Foto: RedFace

Světový fenomén Íránský Hulk nakonec do Prahy nepřiletí. Mohou za to čeští fanoušci, kteří ho vystrašili až k smrti.

Sajad Gharibi se na veřejnosti prezentoval jako nejsilnější muž světa, který by si mohl hrdě přiletět do České republiky a porazit v ní nejlepší zdejší zápasníky. Ve svých rozhovorech dokonce často zmiňoval Karlose Vémolu či Jiřího Procházku.

Pochopili jsme, že toto vystupování je pouze součástí jeho jinak strachem naplněné skutečné osobnosti, která se sesypala, když jí několik českých fanoušků napsalo na Instagramu. „Ty čuníku vypasenej, tak ty chceš Vémolu, náš národní poklad? Tak počkej, až přijedeš, uděláme z tebe jitrnice,“ informoval Gharibi, že mu přišlo do zpráv.


Když se tyto zprávy nahromadily, požádal Sajad maminku, aby se ho u RedFace zastala. Ta následně kontaktovala orgnizaci a na jejich Instagram napsala: „Můj medvídek nepřiletí do země, kde jsou lidé na sebe takhle hnusní.“ A následovala nějaká íránská kletba.

RedFace zajistila Hulkovi nejlepší podmínky, špičkovou ochranku, dvoumilionovou výplatu i luxusní ubytování v hotelu. Toho všeho se však Herkules z Íránu vzdal. Zničehonic přestal odpovídat na zprávy, stáhl svoji žádost o vízum a prakticky zmizel z dohledu i doslechu.


Naší redakci se díky předchozí konverzaci na WhatsAppu Sajada podařilo kontaktovat a naplánovali jsme si s ním rozhovor na zítřejší, tedy nedělní odpoledne, aby nám k tomu řekl více. Všechny nepochybně bude zajímat hlavně to, proč si ponechal zálohu, která sahá do řádů statisíců.

Jelikož byl Hulk hlavní, nejdražší a nejvíce promovanou atrakcí nadcházejícího turnaje RedFace 3, rozhodla se organizace celý svůj galavečer pozastavit a přeplánovat na nové datum, na který se sežene jiná, divácky podobně atraktivní náhrada.  

„Měli jsme dokonce v Íránu své lidi, kteří se měli ujistit, že Hulk do Česka bezpečně přiletí. I navzdory tomu, že najednou stáhl svoji žádost o vízum, se stále dožadoval dalších záloh. Bohužel se zachoval jako podvodník a ty peníze teď budeme chtít zpátky,“ řekla organizace. Další články