Sleduj nás

Kincl je sympaťák, ale určitě bych ho porazil, říká Muradov o zrušeném duelu

Kincl je sympaťák, ale určitě bych ho porazil, říká Muradov o zrušeném duelu

XFN si tímto duelem plánovalo zachránit kejhák, nakonec k němu však vůbec nedošlo. Diváci tak přišli o skvělý souboj, u něhož se může jen spekulovat, jak by dopadl. Co se týče Macha, ten by o vítězi neměl žádných pochyb.

„Patrik je sympaťák, ale vyhrál bych určitě já, protože věřím tomu, že osmdesát čtyřka je mojí váhou,“ prozradil Muradov, který momentálně obléká trikot konkurenčního Oktagonu, jenž převzal otěže a stal se jedničkou domácí bojové scény.

To, že k tomu souboji nedojde, tušila asi většina lidí. Přesto nějací doufali, že bitvu takového formátu uvidí.

„Nechci tu teď někoho jmenovat, ale ta organizace, pod kterou jsem působil (XFN), nesplnila podmínky, na nichž jsme se domluvili. Dva měsíce dopředu mi slíbili, že je nebude problém splnit, ale když už zbýval jen týden, stále nic nebylo. Jakmile vypršel termín, tak mi řekli: ‚Hele, dej nám ještě týden.‘ Na to jsem se s nimi rozloučil,“ vysvětlil Mach, který chtěl po organizaci, aby mu uhradila třetinu z domluvené částky předem (tedy 500 tisíc, celkově 1,5 milionu).


Co se dělo dál, to už všichni víme. Muradov přestoupil do Oktagonu, kde se velmi brzy uvedl famózní výhrou. Nyní hodlá na své misi pokračovat, a to shazováním do velterové váhy, přičemž doufá, že buďto zabojuje o titul (s Davidem Kozmou), nebo si vyšlape cestičku do UFC.

„Já vždy říkám jednu věc. Budu připravený v postoji, na zemi nebo ve vzduchu. David je skvělý bojovník, ale nemá na to, aby mě porazil,“ doplnil sebevědomě.


Další články