Sleduj nás

Khabib radí Oliveirovi, co musí udělat, má-li úspěšně přemoct Justina Gaethjeho

Khabib radí Oliveirovi, co musí udělat, má-li úspěšně přemoct Justina Gaethjeho
Justin Gaethje je velmi specifický bojovník, proti kterému nelze vyhrát na body, upozorňuje Khabib.

Ruský Orel vyjádřil své přání, aby se na konci roku jeho svěřenec Islam Makhachev v Dubaji střetl právě s Charlesem Oliveirou, nynějším šampionem divize lehké váhy UFC.

Má-li se ale tento scénář naplnit, musí být ze hry nejprve odstraněny dvě překážky. Tou první je Justin Gaethje, tou druhou je Conor McGregor, který se tlačí k přednostnímu právu v boji o titul.

„Opravdu moc si přeju, aby se Charles utkal zrovna s Islamem. To je fight, po kterém lidé touží. Spousta fanoušků si totiž Islama ztotožňuje se mnou, takže by dostali tuto náhradní verzi příběhu,“ promluvil Khabib.

„Aby k něčemu takovému ale došlo, musí si Charles nejprve poradit s Justinem Gaethjem, což nebude snadný úkol, jelikož se jedná o bojovníka s obřím srdcem. Takového, kterého porazíte jedině tak, že ho ukončíte před limitem," poodhalil.


„Pokud ho neukončíte před limitem, on si najde způsob, jak ukončit vás. A jsem si jistý, že kdyby to došlo na body, tak vyhraje, neboť se tlačí neustále dopředu a rozdává neskutečné bomby," upozornil

„Charles musí dokonale využít svého jiu jitsu a Justina ukončit na zemi. To je jediný způsob, jak si myslím, že může vyhrát, ale zároveň do tohoto scénáře vkládám největší naděje, že se skutečně naplní,“ uvedl Khabib.

Další články