Sleduj nás

Khabib prozradil, kde vidí své výhody v boji s Fergusonem

Khabib prozradil, kde vidí své výhody v boji s Fergusonem
„Prokletý“ duel Khabib vs. Ferguson se těší již ze svého pátého oznámení, kterého by se diváci měli (snad už) konečně oficiálně dočkat 18. 4. 2020. Proti sobě se postaví dva zápasníci, kteří mají na kontě dvanáct výher v UFC za sebou. Něco takového se jen tak nevidí.

Současný mistr v divizi lehké váhy Khabib Nurmagomedov v rozhovoru pro domácí RT Sports promluvil o nadcházejícím souboji a jeho přípravě. Veřejnost zajímal zejména ten názor, kde se ruský Orel domnívá, že drží nad pověstným „El Cucuyem“ výhodu.

„Ať už vstupuji do jakéhokoliv zápasu, pokaždé považuji své šance na výhru vyšší než u svého soupeře. V mém postavení si nemohu dovolit přistupovat k utkání se špetkou nejistoty,“ sdělil na úvod Nurmagomedov.

NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!


„V případě boje s Fergusonem věřím, že jsem na tom mnohem lépe, co se týká fyzických proporcí. Mám větší tíhu těla, mnohem lepší wrestling, a ještě jsem nikdy neprohrál… ba ani jsem ještě nikdy nedostal knockdown. Pokud vím, tak Tony byl poslán k zemi, jen v UFC, sedmkrát. To je spousta pádů z pouhých ran,“ odhaloval doposud neporažený šampion.

Aby však Khabib nemluvil jen o sobě, nakonec Fergusonovi vysekl poklonu a odůvodnil, o jak moc velký duel se jedná.


„V UFC se ještě nikdy nestalo, aby proti sobě bojovali dva zápasníci, co zde mají shodně dvanáct výher v řadě. Jedná se o historickou událost. Tony si zaslouží pochvalu, protože během této vítězné šňůry porazil dobré soupeře a od roku 2012 s žádným neprohrál. Na jeho bohaté zkušenosti se připravuji velmi zodpovědně,“ uzavíral.

Ferguson: Abych byl upřímný, Khabib pro mě není žádný soupeř. Už teď jsem vyhrál


Další články