Sleduj nás

Khabib odhalil, kde by měl být jeho příští zápas. Chce jím zbořit rekordy v sledovanosti

Khabib odhalil, kde by měl být jeho příští zápas. Chce jím zbořit rekordy v sledovanosti

Ačkoliv si ještě užívá zasloužené ovace po druhé úspěšné obhajobě titulu, tak už pomalu uvažuje nad tím, co přijde příště. A tím by dle jeho vlastních slov měla být další velkolepá show, která by mohla posunout návštěvnost UFC na novou úroveň.

Khabib Nurmagomedov se celé roky netajil tím, že by chtěl uskutečnit zápas na fotbalovém stadionu.

V souvislosti s touto myšlenkou se ještě na jaře skloňovalo jméno Floyda Mayweatherea, ovšem v té době Orel možná ani sám netušil, jak velká hvězda bude v očích fanoušků UFC, že by se mu to mohlo podařit vyprodat i bez slavné boxerské legendy.


„Na 80 % si jsem jistý, že můj další fight bude v Rusku,“ odhalil Nurmagomedov během živého rozhovoru na domácí stanici Channel 1.


Khabib je v současné době nejlépe placeným zápasníkem UFC, jeho poslední obhajobu sledovalo přes 10 milionů lidí jenom z Ruska. Že by nebyl fotbalový stadion vyprodán, o to se nebojí.

„Nechci tlačit na Danu Whitea, pouze mu mohu dát návrh. Prozatím to ale vypadá velice slibně,“ svěřoval se doposud neporažený šampion lehké váhy.

A na jakém stadionu by se to mohlo uskutečnit? „ Rád bych zápasil v Moskvě (Lužniki), kde jsem si užil skvělou atmosféru na mistrovství světa ve fotbale, ale protože je to otevřený stadion, nebylo by kam se schovat před deštěm. Gazprom Arena (Petrohrad) pojme až 75 tisíc lidí a má uzavíratelnou střechu. Počítám, že by to mohlo být tam."Další články