Sleduj nás

Khabib a Ferguson se do sebe opět pustili. Jeden je hlupák, druhý ustrašený srab

Khabib a Ferguson se do sebe opět pustili. Jeden je hlupák, druhý ustrašený srab
El Cucuy bude asi už vždy ke Khabibovi chovat určitou zášť a nikdy mu neodpustí ten předčasný odchod do důchodu.

Měli mezi sebou naplánovaných pět střetnutí a pokaždé z toho sešlo. Dvakrát odstoupil Khabib, dvakrát Ferguson a jednou dokonce zaúřadovala vyšší moc, jelikož vypukla pandemie koronaviru, která všechna sportovní dění pozavírala.

Oba bojovníci se pokaždé navzájem provokovali, pošťuchovali a občas dokonce i nepatrně respektovali… Respekt nicméně není tím, co mezi oběma bojovníky panuje nyní.

„Od Khabibova odchodu do důchodu se snažím soustředit na to, co je opravdu důležité. To je v první řadě rodina, v druhé práce atd. Už mám dost toho ustrašeného sráče, který se mi neustále vyhýbal,“ pověděl Ferguson v interview Danielovi Cormierovi.

„Tak nějak mě ten zájem bojovat s ním už přešel. Je to tlusťoch, je to srab, je v důchodu, nedopadlo to dříve a nedopadne to ani nyní. Dal mi jasně najevo, že se mě bojí,“ zavzpomínal na všechny předešlé termíny, kdy se oba bijci měli střetnout a jak z toho pokaždé sešlo.
Jelikož se El Cucuy takto hezky rozpovídal a Khabiba veřejně zostudil, dočkal se na to bleskové odpovědi.

„Tony, za poslední tři roky jsi v UFC nevyhrál byť jen jediné kolo jediného zápasu. Starej se tedy raději o sebe a mě nech na pokoji, ty dutá hlavo,“ reagoval ruský Orel.


Je zajímavé, jak oba borci mezi sebou i po letech udržují to zápasnické napětí. O to větší je škoda, že jej nikdy nebudou moct ventilovat během vzájemného souboje v kleci.

Další články