Sleduj nás

Kevin Lee: Raději bych bojoval s Khabibem než s Conorem

Kevin Lee: Raději bych bojoval s Khabibem než s Conorem
Další účastník lehké váhy měl co na srdci k poslední době velmi často probíranému duelu Khabiba Nurmagomedova s Conorem McGregorem. Kevin Lee, pětadvacetiletý rodák z Detroitu, se nechal slyšet, že by raději zápasil s ruským reprezentantem nežli s tím irským. Ptáte se proč?

Hlavním důvodem jsou totiž ambice. Conor podle pětadvacetiletého lehkooděnce již několik porážek zažil, zato Nurmagomedov ještě ne. A pokud to nezmění zrovna McGregor, on sám by se o to rád pokusil.

„Abych byl upřímný, tak kdybych měl možnost výběru, chtěl bych bojovat proti Khabibovi. Sami víte, Conor už několik zápasů prohrál, ale Khabib stále působí v tvářích lidí jako nezničitelný tank,“ vysvětluje.

NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!


„Chtěl bych být tím jedním, tím vyvoleným, který ho o tu neporazitelnost připraví. Něco takového je vám umožněno možná pouze jednou za život, a to zvláště u takového speciálního chlápka. Khabiba vidím jako maso a já jsem lev, co chce svou kořist,“ dodává.

conor mcgregor utok


Leeova reakce ovšem nezůstala bez povšimnutí. Když si ruský zápasník přečetl příspěvek ruského MMA instagramu, jenž odkazoval na Kevinova slova, napsal jen „to já také“. Ruský vládce tím patrně odkazoval na stejné pocity, jaké prožívá, když vidí soupeře, který je podle něho hodný souboje. Lee i Conor mají shodně tři prohry, ovšem irský zápasník má na svém kontě o čtyři duely více a z nich rovnou 18 vyhrál čistým nebo technickým knokautem.

Další články