Sleduj nás

Kevin Lee: Khabib a Ferguson bojují o můj titul!

Kevin Lee: Khabib a Ferguson bojují o můj titul!

Výhra nad Gregorem Gillespiem z UFC 244 mu očividně vrátila sebevědomí, že znovu uvažuje o těch nejvyšších příčkách. Kevin Lee, jenž se po nezdárné misi do veltru vrátil opět do lehké váhy, nyní cílí na pás, jenž má v držení Khabib Nurmagomedov.

A jak už všichni víme, ruského Orla bude v polovině dubna čekat povinná obhajoba s nejvyšším vyzyvatelem, jímž je Tony Ferguson. Pro mnohé fanoušky to bude bitva epických rozměrů, pro Kevina Leeho to má ovšem být jenom boj, který určí, který z této dvojky mu později předá „jeho“ pás.


„Khabib a Tony se sice připravují na zápas, ale budou bojovat o můj titul. Jakmile se vrátím do klece, ukážu vám, že mluvím pravdu,“ byl přesvědčený sedmadvacetiletý borec původem z Michiganu, který paradoxně tři ze svých posledních pěti zápasů prohrál. Výhra nad silným Gillespiem ho ovšem naladila na správnou emoční frekvenci.

„Myslím, že si zasloužím trochu více uznání. Mám pocit, že mě lidé úmyslně opomíjí… zejména, co se týká rozhovorů ohledně titulu v lehké váze. To je ten důvod, proč jsem se tam vrátil. Abych se jim připomněl. Nikdo mě nemůže zastavit,“ dodával sebevědomě.


Kevin „The Motown Phenom“ Lee (18-5-0) si znovu stoupne do nitra oktagonu 14. 3. 2020, když se střetne s Charlesem Oliveirou (28-8-0). Tímto duelem bude mít alespoň částečně příležitost, jak svá slova reálně podpořit. Na nějaké mistrovské názory je však ještě příliš brzy.


Další články