Sleduj nás

Keitu naučím pokoře a pošlu ho zpátky do lehké váhy! odpovídá šampion Mate Sanikidze na výzvu od rivala

Keitu naučím pokoře a pošlu ho zpátky do lehké váhy! odpovídá šampion Mate Sanikidze na výzvu od rivalaFOTO: OKTAGON MMA

Jak se zdá, bitva šampionů je nevyhnutelnou záležitostí. Losene Keita si na posledním turnaji vyzkoušel pérovou váhu a zjistil, že ani dalším hubnutím neztrácí nic na své údernosti. 

Mate Sanikidze si vybral pauzu po zisku titulu a nyní je připraven hájit svoji tvrdě vybudovanou pozici. Pokud vše proběhne podle předpokladů, dočkáme se očekávané bitvy na turnaji OKTAGON 42 v Bratislavě.

Tihle dva se prostě nemají rádi a válečnou sekeru pravděpodobně neotupí ani naplánované měření sil. Belgický mladík v posledních měsících nevynechal jedinou příležitost, aby se do svého soka verbálně strefil. V tomto týdnu dokonce nahrál písničku, ve které se shání po svém soupeři a doprovází se u toho na ukulele. 


„V OKTAGONu býval jeden borec, jehož jméno je Sanikidze. Na internetu měl spoustu řečí, chtěl se mnou bojovat. Souhlasil jsem a řekl jsem, ať mi pošlou kontrakt. My nevíme, kde je. Ou, kde je Sanikidze? Kde je Sanikidze? Hledám Sanikidzeho. Kde je ten Gruzínec? Keita přichází. Kde je Sanikidze? Hledám Sanikidzeho,“ znělo v posměšném pamfletu šampiona lehké váhy. 

Jak je vidět, Keita se tentokrát trefil do černého a donutil svého soka k reakci. Sanikidze hozenou rukavici definitivně zvedl a bitva šampionů je tak prakticky jasnou záležitostí. OKTAGON, kterému na bratislavském turnaji vypadl očekávaný zápas Peňáz vs. Čepo, si určitě také bude mnout ruce, protože střet nadaných mladíků slibuje skvělou podívanou.


„Keita se pořád dokola ptá, kde je Sanikidze, ale přitom moc dobře ví, kde mě může najít. Čekám na vrcholu pérové váhy se šampionským opaskem v ruce. Vidím to tak, že Keitu nejprve naučím pokoře a potom ho pošlu zpátky do lehké váhy, kde nechám Ronyho Paradeisera, aby mu ukončil jeho kariéru,“ naráží Gruzínec na titulového vyzyvatele v lehké váze, který dokázal Keitovi jako jediný významněji zatopit. 


Další články