Sleduj nás

Keita určil, za jakých podmínek by s Karlosem vytřel podlahu

Keita určil, za jakých podmínek by s Karlosem vytřel podlahu
Losene Keita reagoval na pobídku, zdali by si to nechtěl rozdat s Karlosem Vémolou. A údajně by nebyl proti, pokud tomu budou přizpůsobeny podmínky.

Losene Keita je objevem, o němž se hovoří, že to nemá daleko od UFC. Na druhou stranu je to ale také člověk jako každý jiný, který by si rád pořádně přivydělal, pokud se k tomu naskytne ta správná příležitost.

Známá pornohvězda Daisy Lee proto nedávno vymyslela plán, jak toho docílit a zároveň pobavit fanoušky. Navrhla, aby se belgický bojovník, který je údajně neskutečně rychlý, střetl s Karlosem Vémolou.


Její myšlenka se však vztahovala na MMA, kde by to s ohledem na váhu obou borců bylo neproveditelné. Jinak by tomu ale mohlo být v boxu, kde je Karlos údajně naprostý „jantar“.

„Dejte Karlosovi do ringu byť jen trochu průměrného boxera a uvidíte, že ho zdemoluje. A nemusí být oba ani ve stejné váhovce,“ navrhoval nedávno Lukáš Konečný… A kdoví, třeba jeho tužba bude i jednou vyslyšena.


Losene Keita, který je prvotřídní v postoji a nedávno hravě ukončil Ivana Buchingera, jehož srazil z trůnu lehké váhy OKTAGONu, se nabídl, že kdyby byl ze hry vyřazen wrestling, tak s Terminátorem vymete podlahu.

„V boxerském zápase Karlose porazím, a dokonce se postarám o to, aby to vypadalo snadno,“ napsal Keita v reakci na žádost, aby se s Vémolou utkal v boji, čímž jen potvrdil, že se nebojí žádných výzev.

Až se tedy jednou bude OKTAGON zaměřovat na další „sranda“ turnaj, v němž bude pořádat boxerské zápasy, může sáhnout po této radě. Záležet ovšem bude také na tom, zdali se už Keita v té době nebude nacházet na vyšší úrovni. S těmito výkony totiž budí zájem ve světě.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články