Sleduj nás

Kdybych někoho v kleci zabil, byl bych šťastný, překvapil vítěz posledního UFC turnaje

Kdybych někoho v kleci zabil, byl bych šťastný, překvapil vítěz posledního UFC turnaje
Všem zápasníkům je svým způsobem jasné, že když vstupují do klece, tak tím riskují svůj život. Jen málokdo tu smrt ovšem vyloženě vyhledává.

Sean Strickland se představil během hlavního zápasu posledního UFC turnaje, na němž se střetl s Uriahem Hallem. Toho po pěti poměrně dominantních kolech přemohl na body, ale určitě by se nezlobil, kdyby ho porazil i jinak.

„Kdybych někoho v kleci zabil, byl bych z toho ku*evsky šťastný!“ překvapil Strickland, o jehož slovech musela spousta lidí zprvu pochybovat, on však mluvil plně vážně. „Samozřejmě, že bych klidně někoho zabil, je to součást sportu, miluji to!“

Nakonec přeci každý jednou umře… „Kdyby mě Uriah trefil a způsobil mi poškození mozku, na které bych následně měl umřít, přijal bych to, byla by to dobrá smrt. My všichni stejně jednou zemřeme, tak proč nezemřít při tom, co máme rádi,“ uvedl pro TMZ Sports.

Takový Justin Gaethje jednou řekl, že pokud zápasník přijme ten fakt, že skutečně může v boji zemřít, působí pak o něco klidněji. Nejedná se ale o věc, kterou by chtěl nutně vyhledávat, což Strickland určitě také nehledá, i když to z jeho úst zaznělo dost divně.

Další články