Sleduj nás

Kdo to odnese tentokrát? Šampion Legierski posílá vzkaz slovenskému „kuřeti“

Kdo to odnese tentokrát? Šampion Legierski posílá vzkaz slovenskému „kuřeti“

Mateusz Legierski vletěl do organizace Oktagon jako náhradník před turnajem s pořadovým číslem 11 a nutno uznat, že svou šanci využil nejlépe, jak jen mohl.

Michala Konráda poslal na konci prvního kola do říše snů a započal tak svou spanilou jízdu. Další, kdo okusil v Oktagonu tvrdost Legierskiho, byl Ronald Paradeiser, který skončil knockoutován ve druhém kole. Třetí výzvou byl před naplněnou O2 arenou Kuba Bahník, který se s Mateuszem pustil do zběsilé přestřelky, což se ukázalo jako nesmyslné a Legierski uzavřel sérii tří dominantních vítězství.

Polák tak zaslouženě dostal šanci utkat se se zkušeným Miroslavem Štrbákem o titul lehké váhy organizace Oktagon MMA a pohádka byla dokonána letos v únoru po vítězství na body.


Dynamit se během karantény očividně nešetří a trénuje naplno. I když zatím nikdo přesně neví, kdy proběhne další galavečer Oktagonu, chce si zajistit místo na startovní listině. Dokonce i o svém budoucím soupeři má jasno. Má jím být Karol Ryšavý, kterému Legierski poslal jasný vzkaz v podobě ostrého výrazu na sociálních sítích: „Hej, kuře, jsi na řadě!“

Karol má nyní sice naplánovaný souboj s Ronaldem Paradeiserem, ale šanci na titulový zápas by určitě neodmítl. Dočkáme se?Další články