Sleduj nás

Kdo má strach, ten nesmí do klece. Já se ale nebojím a Karlose porazím, vzkazuje Végh

Kdo má strach, ten nesmí do klece. Já se ale nebojím a Karlose porazím, vzkazuje Végh

Čím více se Oktagon 15 blíží, tím více začíná nabírat sebevědomí i slovenský bijec Attila Végh, který hodlá před velmi očekávaným zápasem fanoušky přesvědčit, že ještě nepatří do starého železa.  

„Po souboji o titul v Bellatoru je duel s Karlosem druhým nejdůležitějším v mé kariéře. Dám do něho všechno!“ přislíbil čtyřiatřicetiletý zápasník, který má za sebou hrdou minulost. A právě duelem s Vémolou by na ni rád zavzpomínal. „Chceme předvést takový zápas, který bude atraktivní pro diváky. Chceme předvést Zápas století!“

Velkou zbraní českého Terminátora je nepochybně jeho skvěle propracovaná zem. Spousta bojovníků dopředu ví, s čím na ně vyrukuje, ale jen málokdo se na to umí připravit. Své o tom ví třeba i takový Frankenstein, který s Karlosem v létě bojoval. Svou přednost v podobě ohromné KO síly ale neměl možnost vůbec předvést.


„Karlos nemá moc strategii. Vesměs dělá jednu a tu samou práci dokola, ale zase ji dělá na sto procent. Na to jsme se snažili připravit,“ reagoval Végh, jenž se pokusí v duelu spoléhat na svoji všestrannost. „Mojí zbraní je celé MMA… ruce, nohy, zem, submise,“ vysvětluje.


Že by na Attilu čekal podobný scénář jako například na Frankensteina nebo Prince, toho se nebojí. „Kdo má strach, ten nesmí do klece. I když Karlos vytváří trash-talky, tak se vzájemně respektujeme a ví, že něco podobného na mě nefunguje. Jdeme udělat zápas a já ho vyhraju,“ dodával bývalý šampion proslulého Bellatoru.

OKTAGON 15: Jak a kde sledovat zápas Karlos Vémola vs. Attila Végh? (ŽIVĚ)


Další články