Sleduj nás

Karlos Vémola: Végh musí padnout, chci být československá MMA jednička

Karlos Vémola: Végh musí padnout, chci být československá MMA jedničkaFOTO: OKTAGON MMA

Karlos Vémola se moc těší na svoji odvetu s Attilou Véghem. Napraví v ní prvotní zaváhání, a ještě všem ukáže, kdo je skutečná československá MMA jednička. 

Výsledek první bitvy je nám všem určitě velmi dobře znám. Karlos doufal, že jej případná výhra nad Attilou vystřelí opět do světa, nejlépe rovnou do UFC, ale jelikož padl, jeho kariéra nabrala strmého pádu. 

Dnes už Karlos ví, že je pro něho cesta do UFC patrně zavřená, ale reputaci na tuzemské scéně si stále může napravit. A to je to, oč tu běží. Být tím absolutně nejlepším alespoň v očích domácích fanoušků.  


„Příběh je ten, že budu československá jednička. Ať se to někomu líbí, nebo ne, tak ten příběh se bude dlouho vyprávět, i po mé smrti. Pro mě je to nejen souboj století, ale životní souboj, do kterého dám všechno, protože být králem Česka i Slovenska pro mě znamená všechno,“ avizoval Karlos. 

I navzdory velikosti této bitvy se nesmíme nechat ukvapit. Na slavného českého Terminátora čekají ještě dvě náročné zkoušky. První se uskuteční již v dubnu v Liberci, druhá v květnu v Praze. 


„V první řadě se musím soustředit na to, co je teď přede mnou. To jsou dva těžké zápasy, které musím vyhrát. Potřebuji porazit jak Al Matavaa, tak i Patrika Kincla, aby pro mě ta odveta s Attilou Véghem dávala smysl. Musím ty dva porazit, abych mohl jít na Attilu, který je, troufám si tvrdit, kvalitou jinde jak oni,“ pravil Vémola. 

„Mám tedy radost, že Attila na odvetu kývl, čeká nás krásný závěr roku, ale teď to pro mě není aktuální, abych to musel okamžitě řešit. V první řadě se musím soustředit na střední váhu, abych získal titul, a pak budu postupně zase nabírat a začnu se soustředit na odvetu,“ upozornil Vémola, jak vypadají jeho současné bojové plány. 


Další články