Sleduj nás

Karlos Vémola: Uvidíme, až seknu Attilu, zdali se mnou bude chtít trilogii. Já rozhodně neřeknu ne!

Karlos Vémola: Uvidíme, až seknu Attilu, zdali se mnou bude chtít trilogii. Já rozhodně neřeknu ne!Foto: OKTAGON MMA

Do Odvety století zbývá ještě dost času, a tak mezi aktéry očekávaného zápasu panuje velmi přátelská atmosféra. Borci jsou zatím na samém startu, takže je prostor na srandičky. Vše se ale během následujících měsíců změní, protože jde o hodně a vítěz může být pouze jeden.

Rivalita, která mezi oběma borci panuje, se v průběhu minulých let zajímavě vyvíjela. Před prvním zápasem bylo na slovenském bijci vidět, že jde do klece zemřít. Attila svým odhodláním Karlose nalomil již před zápasem a v kleci vše dokončil tvrdým knokautem. „Terminátor“ nesl prohru opravdu špatně a toužil po odvetě. Végh ovšem do dalšího zápasu nespěchal a naplno si užíval slávu spojenou s ikonickým triumfem.

Na druhé měření sil mezi Vémolou a Véghem jsme si tak museli počkat dlouhé čtyři roky. Karlos se v tomto mezidobí rozhodně nenudil. Stihl absolvovat jedenáct zápasů, ve kterých odcházel devětkrát jako vítěz. Bohužel pro něj, ony dvě prohry přišly během posledního roku. Ta poslední z prosincové O2 areny byla navíc velmi tvrdým knokautem, a k tomu od Attilova svěřence Piráta Krištofiče. Vémola se tak před zápasem, na kterém pracoval celou dobu, dostal pod značný tlak. Nic jiného než vítězství si ovšem stejně nepřipouští.

„Opravdu se těším na to, až tu kariéru ukončím na vyprodaném fotbalovém stadionu. To, jestli to tak opravdu bude, však záleží i na Attilovi, protože to budeme mít mezi sebou jedna jedna. Pak bude záležet na něm, jestli bude chtít fanouškům doručit trilogii, protože já nebudu ten, kdo mu řekne ne! On mi také řekl ano na odvetu,“ nastínil Karlos, že věšení rukavic na hřebík není možná definitivní.


Slovenská legenda je jako obvykle v naprosté pohodě a působí extrémně uvolněným dojmem. Čtyřletá pauza Attilu absolutně netrápí a nemá strach, že by se na něm měla nějak negativně projevit.

„Musíme říct, že jsem celé ty čtyři roky čekal, papal jsem a pil, a vlastně až teď máme konečně na kontě stejný počet zápasů. Musel jsem čekat čtyři roky, aby mě dohnal,“ prohlásil rozesmátý Végh. Kdo se bude smát po příštím zápase, to je ve hvězdách. Jisté je, že Odveta století již teď budí velké vášně a jak se bude zápasit blížit, atmosféra ještě hodně zhoustne.

Zdroj: Televize ta3, Král na tahuDalší články