Sleduj nás

Karlos Vémola: Šampion si nemůže vybírat, srab Kincl mi musí čelit

Karlos Vémola: Šampion si nemůže vybírat, srab Kincl mi musí čelit
Karlos Vémola je přesvědčený, že Patrik Kincl dostal strach a už teď se snaží z jejich předem sjednané odvety vykroutit.


Český Terminátor již dostal pozvánku na turnaj OKTAGON 38, který se bude konat 30. prosince v pražské O2 areně. Doposud se čeká jen na potvrzení soupeře.

Původní indicie byly takové, že se zde Karlos střetne s vítězem titulové bitvy Patrik Kincl vs. Alex Lohoré. S tím se mimo jiné počítá i nyní, pouze Patrik vhodil do cesty pár klacků, které celou záležitost mírně komplikují.

„Akorát si užívám vítězství a žádného Karlose momentálně řešit nechci,“ promluvil Kincl krátce po úspěšné obhajobě. „Je to z toho důvodu, že si hodlám pročistit myšlenky a nemít v hlavě žádný zápas,“ přidal.

Korunu tomu ovšem nasadil rýpnutím, že Vémolu již ve své podstatě překonal. „Já i Karel jsme oba čelili Alexovi, a zatímco on ho zdolal až na body, tak já ho zničil už v prvním kole. Takže já vám vlastně ani nevím, jestli má ten zápas s Karlem ještě smysl. Jeho výkon jsem strčil do kapsy.“


novotny vemola sypacka

Karlos Vémola: V prosinci jdu o titul!


Cokoliv Kincl po své výhře nad Lohorém řekl, z toho Terminátor vycítil strach. Pochopil, že se Patrik odvety s ním bojí. A zdali se bude bát i nadále, tak se v prosinci zkrátka střetne s jiným soupeřem. Bude to však stále o titul střední váhy.

„Kincl nemá kam uhnout. Ten zápas může jenom oddálit, a přesně to z něj cítím, že se mu do toho nechce. Jako šampion si nemůže vybírat, s kým bude zápasit. Já si jdu na konci letošního roku pro titul v osmdesát čtyřce,“ sdělil Vémola během instagramového přenosu.

Zároveň podotkl, že jeho vpád do klece na turnaji v Brně nebyl dílem spontánního rozhodnutí nebo náhody. Vše bylo pečlivě naplánované i ze strany OKTAGONu.


„Původně se mi do Brna nechtělo, jelikož mám nemocnou rodinu. OKTAGON mě ale přemluvil, abych se tam vydal, že právě už tam začnu promovat svůj zápas o titul, což jsem také udělal,“ odůvodnil Karlos své chování, po kterém ho fanoušci vypískali.

Další články