Sleduj nás

Karlos Vémola: Kincl je zbabělec, měl strach i z Piráta. Do O2 areny jdou stejně všichni kvůli mně

Karlos Vémola: Kincl je zbabělec, měl strach i z Piráta. Do O2 areny jdou stejně všichni kvůli mněFoto: OKTAGON MMA

Pirát Krištofič není tak snadný soupeř, jak si mnozí lidé myslí, i Patrik Kincl se s ním bál bojovat v postoji, upozornil Vémola.

Karty byly rozdány a teď už se jenom čeká na to, až se rozehraje partie. Ta je v plánu na 29. prosince, kdy v pražské O2 areně dojde ke střetu několika elitních jmen z tuzemské scény.

Hlavní náplň Oktagonu 51 obstarají Patrik Kincl s Vlastou Čepem, kteří si to rozdají o titul střední váhy. Jak nicméně Karlos Vémola vysvětluje, i když vám patří hlavní zápas, tak to ještě neznamená, že bude také nejlepší. Patrik Kincl rozhodně není tím, na koho se lidé přijdou podívat.


„Tím hlavním tahákem celého večera jsme my,“ odpověděl Terminátor, přičemž ukazoval na sebe a svého soupeře Samuela Krištofiče. „Sice nemáme hlavní zápas, ale jsme tím největším tahákem. Fanoušky bude nejvíce zajímat naše bitva,“ poznamenával v pořadu Tváří v Tvář.

V ne tak dávné minulosti Patrik Kincl bojoval jak s Vémolou, tak i Pirátem Krištofičem. Oba souboje královehradecký bijec vyhrál v jednomyslném poměru na body. Zejména proti slovenskému soupeři ale prý použil taktiku, jíž na předzápasové tiskové konferenci zavrhl, tedy wrestling.


„Kincl je člověk, který nemá žádné srdce. Něco vám říká, ale pak to udělá stejně jinak. S Pirátem nechtěl jít do přestřelky, měl strach. Věděl, že Samuel má tvrdou hlavu a přestřelky zvládá... Aby bylo jasno, já se žádné přestřelky nebojím a abych to potvrdil, klidně si můžeme dát pravidla Undergroundu,“ nabídl svému slovenskému protějšku.

Následně však musel Piráta pochválit ještě za jednu věc. „Jsou lidé, co srdce mají, a jsou lidé, co srdce nemají. To je věc, která se nelze nijak naučit, tu má jen pár vybraných jedinců. Kincl ho nemá, ale například Procházka ano, Kozma ano. A také Pirát ho má. Proto ho bude těžké zlomit, nikdy se nevzdá,“ uvedl Vémola, z jehož hluboké myšlenky bylo opět cítit to rýpnutí směrem do Hradce Králové.


Další články