Sleduj nás

Karlos Vémola hlásí nepříjemné zranění

Karlos Vémola hlásí nepříjemné zranění

Karlos Vémola trénuje před svou životní zkouškou jako lev, což se samo o sobě nemůže obejít bez nějakých „škrábnutí“. V současném případě to ovšem vypadá na pořádnou tržnou ránu.

Český Terminátor ve službách Oktagonu MMA se má už 9. listopadu postavit do klece proti Attilovi Véghovi. Tento souboj je považován za „zápas století“, a to z jednoho prostého důvodu.  

„Attila je pořád největší slovenský šampion a já jsem stále československá jednička,“ vysvětloval před pár dny Karlos, pro něhož je tato bitva nejdůležitější v celé kariéře, tudíž jí obětuje veškerý svůj čas.  


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

A jak už tomu bývá zvykem, ne každá příprava jde jako po másle. Chvíli na to, co Vémola oznámil problémy s ramenem (které se údajně později neobejdou bez operace) nastala další komplikace.


Karlos trénuje šest dní v týdnu. Pravidelné sparingy, posilování fyzické kondice a utužování té mentální je pro něho na denním pořádku. Během své poslední přípravy si však odnesl velmi nepříjemnou tržnou ránu na obličeji, která si vyžádala sedm stehů.

Tyson Fury, kterému se o víkendu také roztrhlo obočí, dostal od lékařů povinnou dvouměsíční stopku, kvůli čemuž se posunula jeho příprava na odvetný zápas s Deontayem Wilderem. Potíže u takovýchto zranění bývají hlavně v limitaci té fyzické přípravy, během níž jsou nebezpečné všechny údery do hlavy.


V současné chvíli to naštěstí nevypadá, že by podobné potíže hlásil sám Karlos, ačkoliv jisté zpomalovací zátarasy zde budou. Terminátor tak i nadále zůstává věrný svému přesvědčení: „Jsem v hlavě nastaven tak, že prostě vyhraju. Klidně si nechám zlomit ruku, ale dokud budu cítit šanci na vítězství, tak si za ní půjdu.“ 


Další články