Sleduj nás

Karlos Benda dostal strach, teď chci Vémolu! poručil si Íránský Hulk. Vyber si způsob, jakým chceš ukončit!

Karlos Benda dostal strach, teď chci Vémolu! poručil si Íránský Hulk. Vyber si způsob, jakým chceš ukončit! Foto: OKTAGON MMA / RedFace

Íránský Hulk si před příletem do Česka vybral další oběť, která má pocítit jeho nadlidskou sílu.

Sajad Gharibi si přeje, aby byl jeho debut na české MMA scéně co nejsledovanější, a proto se už s předstihem chlubil tím, že si klidně vezme tři soupeře najednou. Později však svůj zrak zaměřil na Karlose Bendu, o kterém se dozvěděl, že by mohl budit velký zájem veřejnosti, a následně svou pozornost přesunul na druhého Karlose, a sice Vémolu.

Vše začalo neškodným imitačním videem, kde Sajad mlátil do závaží na činky. Následně pozdravil Čechy a ze svých úst utrousil známou Karlosovu frázi: „Tvrdá dřina porazí talent. Těším se na vás. Oss!“

Pro mnohé již toto video mohlo být indicií, že se něco chystá, a jak se později ukázalo, Gharibiho slova skutečně měla opravdu postranní záměr. Chtěl jimi upoutat pozornost slavného Terminátora Vémoly, kterého následně skrze naši redakci vyzval k boji.

„Jeden Karlos si nadělal do kalhot, tak doufám, že ten druhý bude alespoň trochu chlap. Karlosi Vémolo, Hulk tě vyzývá. Ty o sobě říkáš, že jsi král? Tak mi to dokaž. Myslíš si, že máš královskou sílu? Já mám nadlidskou sílu. Ale nebudu se tím chlubit, ukážu ti to v kleci. Když mou výzvu přijmeš, umožním ti si vybrat, jakým způsobem chceš, abych tě ukončil,“ vzkazoval Íránský Hulk.

Chápeme to tak, že jeho pozvánka je adresována na čtvrtý galavečer organizace RedFace, který by se měl uskutečnit v únoru příštího roku. Na ten třetí, jenž je v plánu na 9. prosince, by měl být Hulk již zabraný, ovšem stále netušíme proti komu.

„Chtěl jsem jenom tu největší možnou výzvu. Perský Herkules si také nemohl vybírat soupeře. Kdyby se oponent mých kvalit nenašel, budu chtít více protivníků najednou. Chci ukázat svoji proměnu v Hulka, plody své práce a udělat v Praze tu největší show. Tohle město si odteď zabírám. Je moje!“ zakřičel Hulk, který se zatím ještě nachází v Búšehru, odkud se 28. listopadu přesune do samotného srdce Česka. A potom se nám to tajemství ohledně jeho soupeře postupně odhalí.
Další články