Sleduj nás

Kafuu: V kleci jsem lepší než někteří kluci. Příště už půjdu o titul

Kafuu: V kleci jsem lepší než někteří kluci. Příště už půjdu o titulFOFO: se souhlasem Anny Hamannové

Přední influencerka a tvůrkyně Anna Hamannová, která vládne především na platformě 18+, známá také pod přezdívkou Kafuu, se chystá na svůj další vzrušující zápas.

Na nadcházejícím galavečeru RedFace se opět stane protagonistkou v kleci a své fanoušky láká na pikantní podívanou. V rozhovoru pro eXtra.cz naznačila, že to bude spíše hezká show s minimem oblečení na sobě, podobně jako v předešlém zápase, kde ukázala i svůj zadeček.

Kafuu, která slaví úspěchy na platformě OF a vydělává miliony měsíčně, má výrazný talent rozproudit emoce svých fanoušků. Nejenže svými pikantními snímky na svém profilu jako dravá kočka rozehřívá své odběratele, ale opět se v kleci objeví i při dalším zápase pod záštitou organizace RedFace.


Tentokrát však nejde o tvrdou bitvu, nýbrž o víceméně sexy show. V rozhovoru pro eXtra.cz, který poskytla během tiskové konference RedFace, prozradila, že se již nemůže dočkat.

Při pohledu na tuto blondýnku by asi nikdo nečekal, že se zapojí do brutálního souboje v kleci nebo že se bude snažit zastrašovat soupeřky agresivními metodami. Anna však dokáže účinně využít ženské zbraně ke své výhodě. V rozhovoru naznačila, že nemůže prozradit příliš mnoho podrobností, ale že se fanoušci mohou těšit na málo oblečení a hezkou show.


Přesné informace o soupeřce a disciplíně zápasu jsou zatím utajeny a organizátoři je odhalí až na galavečeru, který se koná 9. prosince v pražské Unyp Aréně.

Kafuu se v minulosti představila v kleci už na prvním turnaji RedFace, kde se stala účastnicí disciplíny "booty slap" – souboje v plácání přes zadeček, což byla disciplína bez dosavadní obdoby v českém prostředí.

Někteří však tuto disciplínu odsuzují a považují ji za trapnou, což dali výrazně najevo na Instagramu. Anna si z toho ale hlavu nedělá a všem prostřednictvím portálu Top-Fight.cz vzkazuje: „Nebuďte zlí, nemohu za to, že fightuju lépe než někteří kluci. Organizace RedFace je stvořena přímo pro mě.“


Pokud Youtuberka vyhraje i svůj druhý zápas, je dost možné, že příště půjde o titul.

Zdroj: Extra.cz, RedFace


Další články