Sleduj nás

Joshua je jen mediální figurka, ve skutečnosti se Furyho bojí, zní z týmu šampiona těžké váhy WBC

Joshua je jen mediální figurka, ve skutečnosti se Furyho bojí, zní z týmu šampiona těžké váhy WBC

Tyson „Gypsy King“ Fury (30-0-1, 21 KO) a jeho tým si ze všeho nejvíce přejí, aby mohli podstoupit velký sjednocující souboj s Anthonym „AJ“ Joshuou (23-1-0, 21 KO). Jednáním však prý brání i strach ze soupeřova týmu.

„Já to vím, Tyson Fury to ví a všichni ostatní to alespoň tuší. Anthony Joshua a jeho tým si nejsou tím zápasem s námi tak jisti, nechtějí ho,“ zaznělo z úst promotéra Franka Warrena, jenž zastupuje současného krále těžké váhy federace WBC.

„Joshua má dobré promo, ale ve skutečnosti není tak dobrý, jak si ho lidé vyobrazují. Pokud by se ta cesta ke sjednocujícímu zápasu přeci jen vyklidila, pak by se skutečně ukázalo, kdo ten souboj chce víc,“ doplňoval Warren.

Furyho promotér tak narážel na to, že jak „Gypsy King“, tak i „AJ“ musí ze všeho nejdříve podstoupit své povinné obhajoby. V případě prvního borce se jedná o trilogii s Deontayem Wilderem, v případě druhého borce jde o test zkušeností s veteránem Kubratem Pulevem. Kdyby však oba šampioni byli od těchto obhajob oproštěni, pak by se teprve ukázalo, zdali skutečně souhlasí se vzájemnou bitvou.


Další články