Sleduj nás

Josh Emmett: Bál jsem se, že mě rozhodčí zaříznou, ale vítěz jsem právem. Teď chci titul

Josh Emmett: Bál jsem se, že mě rozhodčí zaříznou, ale vítěz jsem právem. Teď chci titul

Josh Emmet ovládl pětikolovou válku s Calvinem Kattarem, postěžoval si na rozhodčí a potom si poručil boj o titul.


S topovými zápasy se najednou v UFC roztrhl pytel. Nejprve Jiří Procházka s Gloverem Teixeirou a nyní Josh Emmett s Calvinem Kattarem. Zejména v tomto případě tváře obou bojovníků vykazovaly stopy války.


Ta trvala celých pět kol, po nichž i bodoví rozhodčí měli potíže určit vítěze. Nakonec se ale rozhodli následovně: 48-47 Calvin a potom 2x 48-47 Emmett. Sedmatřicetiletý americký veterán tedy vyhrál na split decision.Josh Emmett

Sporný výsledek? Ale kdeže!


Jako všude jinde, i zde se fanoušci dělí na dva tábory. Kdo ovšem tvrdí, že měl vyhrát Kattar, ten prý sledoval jiný zápas.


"Když jsem slyšel, že dal jeden sudí svůj hlas Kattarovi, čekal jsem už nějaký zářez. Ve své hlavě jsem totiž jasně vyhrál 4-1 na kola, proto pro mě bylo překvapením, že někdo vůbec mohl hlasovat pro mého soupeře," řekl Emmett po oznámení výsledků."Naštěstí to dobře dopadlo, vyhrál jsem úplně právem. Jsem nejlepší pérovou vahou planety a zasloužím si jít o titul. Tato divize nutně potřebuje čerstvou krev," zaslal svůj požadavek.


"Chci vítěze bitvy Holloway vs. Volkanovski 3. Budu se účastnit jejich zápasu a budu sedět při kleci, abych vítězi řekl, že si jdu pro něho," oznámil své plány.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články