Sleduj nás

Jones směrem k Adesanyovi: Dávám ti maximálně tři kola, než mi začneš říkat táto

Jones směrem k Adesanyovi: Dávám ti maximálně tři kola, než mi začneš říkat táto

Prostá internetová provokace by se co nevidět mohla opět jednou proměnit v bitvu z říše snů. Dost možná dva nejlepší chlápci ze svých aktuálních váhových kategorií touží po zkoušce, z níž může vzejít jenom jeden král džungle.

„Mám dost silný pocit, že se dříve nebo později setkáme. Už jednou se mi podařilo zničit jednoho z nejlepších fighterů vůbec, takže nevidím důvod, proč bych to nemohl zopakovat," uvedl nigerijský borec, který před skalpem Kelvina Gasteluma porazil legendu smíšených bojových umění Andersona Silvu.


Když se tato slova dostala až k Jonesovi, objevil se oheň na střeše. A není se čemu divit, Bones už od roku 2008 (ač s drobnou přestávkou) vyklízí divizi polotěžké váhy odshora dolů. Proč by si tedy na někoho ze střední váhy, kdo v UFC působí pouze druhým rokem, neměl věřit?

„Do třetího kola tě donutím říkat mi táto,“ napsal Jones na sociálních sítích, kde se poslední týden s africkým šampionem věnuje slovní válce. Tímto tvrzením odpovídal na reakci, kde Adesanya uvedl, že mu Bones závidí, protože v něm vidí svou vlastní kopii a z té má strach.


„Kdyby sis mě nebral do huby, nedostal by ses do problémů, ale ty je očividně vyhledáváš,“ dodával opět Jones, který z nějakého důvodu tuto svou reakci později smazal. Patrně se nechce dostat do podobných potíží, v nichž se prakticky ještě nedávno ocitl Conor McGregor. Ten do toho ovšem tahal rodinu i víru.

Jakmile ale došlo na vysvětlování, kde by měl mít Jones v potenciálním duelu s Adesanyou navrch, odpověď byla jasná. „Jediné, co máme společného, je barva kůže, jinak jsme naprosto odlišní. Já jsem víc komplexní, mám silný wrestling, vyžívám se v submisích a navíc umím používat obě ruce i nohy. Barvou a výškou jsme si možná podobní, ale to je tak všechno. Nevidím žádný důvod, proč bych s ním měl mít problém,“ uzavřel Jones.Další články