Sleduj nás

Jon Marianek má pravdu! Zápasníci z OKTAGONu nemají ani na žrádlo, je přesvědčený fanoušek Dominik

Jon Marianek má pravdu! Zápasníci z OKTAGONu nemají ani na žrádlo, je přesvědčený fanoušek Dominik
Kontroverzní influencer Jon Marianek řekl jen to, o čem se ostatní bojí mluvit. Stačí se podívat, jak směšné platy dostávají řádoví zápasníci OKTAGONu.

Vždyť odměna za zápas nepokryje v drtivé většině případů ani náklady na přípravu. Nezbývá jim pořádně ani na žrádlo. Většina z nich se proto nemůže zápasení věnovat na profesionální úrovni a musí k tomu mít ještě jednu šichtu někde ve fabrice.

Jon Marianek má sice ego až po strop a pro nadávky nechodí daleko, ale v jednom má pravdu. Když nejste Karlos Vémola, tak si zápasením u OKTAGONu skoro nic nevyděláte. Vlastně nikoho ani moc nezajímáte. Kdežto zápasy influencerů a herců přitáhnou mnohem více diváků, protože už mají vybudovanou svou základnu fanoušků a sleduje je spousta lidí.


Stačí se nad tím zamyslet. Kdo z vašich přátel, kteří nesledují MMA, dokáže vyjmenovat alespoň pět bojovníků v OKTAGONu? Většina zná jen Vémolu, protože ten má prostor v médiích. Kdežto Jakuba Štáfka, který hrál v ulici, zná pravděpodobně i vaše babička. A MMA je byznys jako každý jiný. Čím větší sledovanost, tím větší výdělek. O peníze jde v MMA až na prvním místě.

OKTAGONu by se totiž moc hodilo, kdyby jim na to Jon kývl, protože by vydělal rance, o kterých se jim ani nesní. Jenže když chcete do klece dostat influencera, musíte mu dát sakra dobrou nabídku. Především, když jde o Jona Marianka, který se pohybuje v úplně jiných cifrách. Nemůže za nim přijít a nabídnout mu milion, když žije luxusní život 1 % nejbohatších lidí na světě.


I když je Marianek úplně bez respektu a vyjadřuje se jak dlaždič, je sympatické, že na tuhle návnadu OKTAGONu neskočil. Vždyť by na tom mohl jedině prodělat.

Článek zaslal prostřednictvím formuláře fanoušek Dominik H. Děkujeme.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články