Sleduj nás

Jon Mariánek má pravdu! Zápasníci z OKTAGONu nemají ani na jídlo, říkají tuzemští fandové

Jon Mariánek má pravdu! Zápasníci z OKTAGONu nemají ani na jídlo, říkají tuzemští fandovéFoto: Oktagon MMA / se souhlasem Jona Mariánka

Kontroverzní influencer Jon Marianek řekl jen to, o čem se ostatní bojí mluvit. Stačí se podívat, jak směšné platy dostávají řádoví zápasníci OKTAGONu.

Vždyť odměna za zápas nepokryje v drtivé většině případů ani náklady na přípravu. Nezbývá jim pořádně ani na žrádlo. Většina z nich se proto nemůže zápasení věnovat na profesionální úrovni a musí k tomu mít ještě jednu šichtu někde ve fabrice.

Jon Marianek má sice ego až po strop a pro nadávky nechodí daleko, ale v jednom má pravdu. Když nejste Karlos Vémola, tak si zápasením u OKTAGONu skoro nic nevyděláte. Vlastně nikoho ani moc nezajímáte. Kdežto zápasy influencerů a herců přitáhnou mnohem více diváků, protože už mají vybudovanou svou základnu fanoušků a sleduje je spousta lidí.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Stačí se nad tím zamyslet. Kdo z vašich přátel, kteří nesledují MMA, dokáže vyjmenovat alespoň pět bojovníků v OKTAGONu? Většina zná jen Vémolu, protože ten má prostor v médiích. Kdežto Jakuba Štáfka, který hrál v ulici, zná pravděpodobně i vaše babička.

A MMA je byznys jako každý jiný. Čím větší sledovanost, tím větší výdělek. O peníze jde v MMA až na prvním místě. OKTAGONu by se totiž moc hodilo, kdyby jim na to Jon kývl, protože by vydělal rance, o kterých se jim ani nesní. Jenže když chcete do klece dostat influencera, musíte mu dát sakra dobrou nabídku.


Především, když jde o Jona Marianka, který se pohybuje v úplně jiných cifrách. Nemůže za nim přijít a nabídnout mu milion, když žije luxusní život 1 % nejbohatších lidí na světě. I když je Marianek úplně bez respektu a vyjadřuje se jak dlaždič, je sympatické, že na tuhle návnadu OKTAGONu neskočil. Vždyť by na tom mohl jedině prodělat.

Článek zaslal pro Top-Fight.cz prostřednictvím formuláře fanoušek Dominik H. Děkujeme.


Další články