Sleduj nás

Jon Mariánek: Novotný je chudák, nabídku od Oktagonu neberu! O2 arenu koupím sám a utkám se s Vémolou

Jon Mariánek: Novotný je chudák, nabídku od Oktagonu neberu! O2 arenu koupím sám a utkám se s VémolouFoto: se souhlasem Jona Mariánka / Oktagon MMA

Tak tohle je nálož! Jon Mariánek se totálně vysmál organizaci OKTAGON. Ondřeje Novotného nazval starým chudákem, co se chce jen přiživovat na influencerech. S Jakubem Štáfkem si to pak rozdá prý maximálně v šachách. Namísto toho vyzval rovnou Karlose Vémolu, se kterým by se rád utkal v O2 areně a zápas i promo navíc sám obstará!

S majitelem organizace a tátou českého MMA neměl Mariánek vůbec žádné slitování. "Ondřej Novotný je starej chudej šmejd z Česka. Je to takovej Dana White z Číny. Kopíruje to, co v zahraničí funguje a chce se přiživit na zápasech s influencerema. Ví totiž, že jeho zápasníci nikoho nezajímají a na tomhle by vydělal mnohem víc,“ komentoval Mariánek nabídku OKTAGONu.

A zájem nemá ani o herce Jakuba Štáfka. "Na OKTAGON z vysoka kašlu. Radši si to všechno udělám sám. S Jakubem Štáfkem si můžeme dát zápas v šachách a prodávat na něj PPV. A Vémolo, jestli chceš pořádnej pay day, pojď do toho! Nabízím 10 000 000 korun. O2 arenu koupím sám. Bude to ta největší fight night v Česku," dodal Mariánek.

Už brzy nás čeká boxerský money fight Jake Paul vs. Mike Tyson. Partička okolo Mariánka tak ukázala, že je schopna úplně všeho. Kdo by totiž ještě před pěti lety řekl, že bratři Paulovi budou čelit těm nejlepším zápasníkům na světě. Sice se jedná o exhibice, ale i tak dostávají účastníci královsky zaplaceno.

Důkazem toho je třeba i organizace Clash of the Stars, která vyprodává tuzemské haly během několika hodin.


Zdroj: Instagram Jon Mariánek


Další články