Sleduj nás

Jiří Procházka odhalil, kdo je jeho favorit v Tipsport pyramidě Gamechangeru

Jiří Procházka odhalil, kdo je jeho favorit v Tipsport pyramidě GamechangeruFOTO: OKTAGON MMA

Ani Jiří Procházka si nenechává ujít revoluční projekt Tipsport Gamechanger, ve kterém má svého velkého favorita.

Již nyní o víkendu proběhly souboje, které určily první dva semifinalisty. Těmi jsou David Kozma a Louis Glismann. Co nevidět se k nim připojí ještě lepší z dvojic Bojan Veličkovič vs. Christian Jungwirth a Andreas Michailidis vs. Marcel Grabinski. Oba tyto souboje se uskuteční 17. června na turnaji OKTAGON 44 v Oberhausenu.

Pohledem na zbylé účastníky můžeme říct, že nám ve hře zůstala jen samá velká jména. Které z nich však bude tím celkovým vítězem a odnese si domů vysněné miliony? Na to byl během sobotní noci v pražské O2 areně tázán čestný host Jiří Procházka.

„Mým favoritem Gamechanger pyramidy je David Kozma,“ řekl Procházka bez špetky zaváhání. Souhlasně přitom přikyvoval hlavou, čímž jen potvrzoval své přesvědčení, že právě jediný český zástupce v této soutěži celý turnaj vyhraje.

„Proč? Protože má velké srdce a umí se vypořádat s těžkými situacemi. Ví, jak se ze všeho během zápasu dostat. Myslím si, že má opravdu velkou šanci,“ zněl názor aktuální československé MMA jedničky, která se na podzim letošního roku pokusí opět vybojovat pás šampiona polotěžké váhy UFC.


David Kozma měl nějaké výkonnostní výkyvy, ale nyní v duelu s Alexem Lohorém na ně dal zapomenout. Francouzského bojovníka přejel jasně 3:0 na body, a navíc mu nedal v podstatě ani čichnout. Takováto výhra nepochybně bude mít hodně velký vliv na sebevědomí.

Zdroj: OKTAGON MMA


Další články