Sleduj nás

Jedna rána a konec. Jakub Štáfek uspal Petera Benka ještě v prvním kole

Jedna rána a konec. Jakub Štáfek uspal Petera Benka ještě v prvním kole

Druhé pokračování Projektu X mělo poměrně jasného a rychlého vítěze. Tím se stal seriálový herec Jakub Štáfek, který hravě prodal své předchozí boxerské zkušenosti z Lucerny.

Během oficiálního vstupu do bojového světa si zlomil ruku, dlouho se léčil, přesto se rozhodl si svou úspěšnou misi zopakovat. Tentokrát na poli MMA. Jakub Štáfek se stal součástí velké show Oktagonu, která po celou dobu své propagace budila velkou pozornost.

Den D přišel 9. listopadu v O2 areně, kde Štáfek a jeho slovenský soupeř Peter Benko zaujali pozici hned na prvním zápase hlavní karty. Diváci skandovali a těšili se, co uvidí. Výsledek byl však překvapující.


Český seriálový hrdina od úvodních sekund zaujal dominantní pozici, snažil se na protivníka vyvíjet tlak, jenž vyvrcholil v 69. sekundě velmi dobře přesným úderem na bradu. Benko vzápětí spadl na zem a už nevstal, sudí duel ukončil.


„V bojových sportech chci pokračovat dál, protože mi daly disciplínu,“ navnadil vítěz souboje, že bychom se s ním v kleci mohli ještě vidět. Momentálně vyvázl bez zranění a je plný motivace se posunout na další metu.


Další články