Sleduj nás

Jeden titul je málo, chci rovnou tři! říká vycházející hvězda UFC

Jeden titul je málo, chci rovnou tři! říká vycházející hvězda UFC FOTO: UFC

Historicky nejmladší bojovník v UFC se netají svými ambicemi. Fanouškům dal několik slibů, které hodlá v budoucnu splnit.

Teprve osmnáctiletý „El Nino Problema“ je mnohými považován za nadcházející hvězdu celého MMA. Své dovednosti prodává od sedmnácti let mezi profíky, přičemž od září roku 2022 je členem bantamové váhy UFC, kam se dostal díky skvělému výkonu v Dana White Contender Series.

Raul Rosas Jr. v MMA Lize mistrů debutoval 10. prosince na turnaji UFC 282, kde na submisi (Face Crank) udolal Jay Perrina. To byla doba, kdy si talentovaného Mexičana všimla široká veřejnost a už z něj nespustila oči. On jí dnes odhalil své plány.


„Jsem připravený bojovat a ukázat všem, co ve mně je. Tak, jako to dělám vždycky. Nezajímá mě, kdo stojí na druhé straně klece. Do UFC jsem se dostal, abych ukázal své kvality. Nalaďte se na 8. dubna, protože vám ukážu své dovednosti i to, proč si zasloužím bojovat o titul. Přímo teď vám říkám, že se stanu šampionem (bantamové váhy),“ sdělil Rosas.

„Mnoho lidí si myslí, že jsem šílený, když se plánuji v takto mladém věku stát šampionem, ale já na to mám. Zapamatujte si má slovo, nejdéle do roka budu šampionem. Tím nejmladším, jakého kdy UFC mělo. A nejen to. Neusnu na vavřínech a nespokojím se pouze s jedním titulem. Jsem tu, abych měl tři. Bantamová, pérová a lehká váha. Jdeme na to!“ burcoval.
 


Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články