Sleduj nás

Jaroslav Kotlár: Benda ode mě dostal výzvu, ale bojí se a fňuká jak malá holka. On pro mě není chlap

Jaroslav Kotlár: Benda ode mě dostal výzvu, ale bojí se a fňuká jak malá holka. On pro mě není chlapFOTO: TOP FIGHT

Jaroslav Kotlár vyzývá Karlose Bendu do klece bolesti, ale protože se jeho žádost nesetkala s kladnou odezvou, tak svého rivala označil za dámský pohlavní orgán. A nejen to.

Organizace Clash of the Stars právě chystá novinku zvanou „klec bolesti“, a i když ji ještě oficiálně nevyzkoušela v praxi, Jardovi se natolik zalíbila, že by do ní hned po Abe Charvátovi, což je jeho příští soupeř, rád zatáhl i Karlose Bendu. 

Jde o novinku, která zahrnuje čtvercovou klec o rozměrech 3x3 metry, což rapidně zvyšuje šanci nějakého knokautu. Zejména, pokud jste k tomu navíc ještě těžké váhy. A přesně v tomto prostředí by se Jarda rád střetl s Karlosem, který dle jeho názoru v prvním duelu jenom utíkal a tady by byl nucen jít do nějaké přestřelky. 


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Protože dohodu ovšem vždy tvoří tři strany, tedy oba bojovníci a organizace, Karlos, který má mimochodem také nyní sjednaný vlastní zápas, Jardův návrh zamítl. Tím však na sebe seslal nečekaný hněv. 

Dlužíš mi laskavost, tvrdí Kotlár Security 

„Karel Benda mě vyzval na zápas a já jsem jeho výzvu bez keců hned přijal!“ dával Jaroslav vzpomenout na události z loňského léta, kdy původně poslal bojovou nabídku Filipu Grznárovi, který s ním nic mít nechtěl, a tak se mu ozval právě Karlos. 


„Já jsem teď vyzval jeho a ten kulturista (namísto aby to přijal) se normálně nasral a hned se posral. Je posraný, není to chlap. Nepostavil se té výzvě jako chlap, nýbrž jako žena… Ale co jiného od toho hrdiny čekat,“ rýpal. 

„Karel se snaží očistit tím, že na Instagramu a Facebooku přidává fotky a videa, že jsem s ním prohrál… Hahaha, ale jsem chlap. Nebál jsem se, aspoň jsem tam šel a ukázal srdce a postavil se výzvě. Každý viděl, že on přede mnou jen utíkal a dostával bomby ve stylu,“ vypisoval. 

„Do klece na 3x3 metry by se mnou nešel, tam by skončil hodně špatně. Ví, že tam by přede mnou nemohl utíkat. Má strach. Je to chlap jak hora a chová se jako kunda,“ dodal Kotlár závěrem. 


Inu, na případnou odvetu máme zaděláno, ale v kleci takto malých rozměrů k ní určitě nedojde. V první řadě se Karlos musí vypořádat s Diegem Kotlárem, který již mimochodem podepsal smlouvu a který také slibuje bomby ve stylu. A aby toho nebylo málo, údajně jde o Jardova strýce, co slíbil muka nejen Bendovi, ale také celé jeho rodině, zejména potom jeho matce, s níž má údajně velké plány. 

Odveta může být

Závěrem dodáme, že nám Karlos Benda potvrdil, že pobídku Jardy Kotlára přijal, ale nenechá ho si určovat vlastní pravidla. Více se o tom dočtete v dalším článku, který vyjde hned zítra. 
 


Další články