Sleduj nás

Jan Kotlár prokazatelně okradl stát i společnost. Na obvinění reagoval výsměchem: Obral jsem leda vaši babičku

Jan Kotlár prokazatelně okradl stát i společnost. Na obvinění reagoval výsměchem: Obral jsem leda vaši babičkuFoto: Clash of the Stars

Bojovník organizace Clash of the Stars Jan Kotlár má na kontě další vroubek. Prokazatelně totiž podvedl stát i firmu, jejíž služby chtěl využít.


Tip: Dnešní UFC 300 s Jiřím Procházkou můžeš zdarma sledovat zde.

Jan „Diego“ Kotlár se ve svých streamech už doznal k tomu, že dříve kradl, ale své chování označil za mladistvou nerozvážnost. Jako by si těmito slovy ovšem nakálel do pusy, jelikož v podvádění pokračoval i dále.

Náš web kontaktovala společnost Chci followery. Princip její práce je prostý a dá se odvodit už z jejího názvu. Člověk si může na libovolnou sociální platformu nakoupit lajky či sledující, což je služba, které využil i náš Kotlár.


„Diego si u nás objednal lajky na fotku, ale chtěl to zadarmo. Je to dnes už známý člověk, tak jsme mu je poslali, ovšem s tím, že nás bude na oplátku propagovat. On natočil video, ve kterém nebyl schopný říct jedinou souvislou větu, a nakonec si nás drze zablokoval. Přišel s prosíkem, využil naše služby v hodnotě 8 tisíc korun, okradl nás a pak si nás zablokoval,“ uvedl zástupce společnosti.

Jana Kotlára jsme kontaktovali během sobotního streamu na jeho TikToku. Zeptali jsme se ho na jeho verzi příběhu, načež nám odpověděl: „Obral jsem leda tak vaši babičku.“ Po chvilce ticha se dostavil dodatečný komentář: „A co je vám do toho, co já dělám.“


V Clashi bojoval „zadarmo“

I navzdory tomu, že se Diego považuje za bojovníka – dle jeho vyjádření dokonce nejlepšího v Česku – tak si stále chodí pravidelně pro dávky. To ovšem koresponduje s tím, že jako zápasník Clashe dostal regulérní výplatu.

Oproti ostatním bojovníkům, kterým chodí výplata na účet, požádal Diego vedení organizace, aby mu dala peníze na ruku. Tento obnos, který čítá 50 tisíc korun, nazýval finančním darem, přičemž na úřadě řekl, že v červnu proti Karlosovi Bendovi bojoval zadarmo.

Dluží i trenérovi

Prakticky od ledna, kdy přestal chodit do práce, pořádal Diego veřejné dobročinné sbírky, které měl použít na přípravu. Chtěl si jimi zaplatit ubytování, trenéry atd. Od dubna se nakvartýroval do Prahy, kde se po boku Tomáše Polláka v Olympii Fitness Hostivař připravoval na svůj červnový MMA duel.


Přátelské pouto bylo během přípravy pevné, ale jakmile nastal čas na finanční vyrovnání, Diego se stáhl do pozadí.

„Jak po mně může Pollák chtít nějaké peníze, když všechny jeho tréninky stály za prd,“ vysvětloval nám tehdy. „Já nemám důvod mu cokoliv dávat, zejména, když mi sebral všechny finanční příspěvky, které jsem já celou dobu sbíral. Jediný, kdo někoho okradl, je on mě.“

Za tréninky v Praze tedy Jan Kotlár dodnes nezaplatil, ale přes to se očividně trenéři již přenesli. Jen to přátelské pouto bylo navždy nenávratně zničeno. A to ještě Diego zničil Alexu Cvernovi sedačku v autě…

Zdroj: Autorský text, rozhovorDalší články