Sleduj nás

Jamahal Hill: Nebýt mé dobré vůle, tak Procházka ani Pereira o titul nebojují. I tak to nebudou skuteční šampioni, jen dočasní

Jamahal Hill: Nebýt mé dobré vůle, tak Procházka ani Pereira o titul nebojují. I tak to nebudou skuteční šampioni, jen dočasníFoto: UFC

Jamahal Hill apeluje na Jiřího Procházku s Alexem Pereirou, aby se svou titulovou šancí nenechali unést. Ať už tento zápas vyhraje kdokoliv, pravým šampionem prý nikdy nebude.

Dvaatřicetiletý Američan Hill si letos v srpnu přetrhl achilovku, a protože mu léčba zabere přibližně rok, rozhodl se, že nebude brzdit divizi polotěžké váhy a uvolní svůj mistrovský titul. O ten, jak už máme oficiálně potvrzeno i ze strany UFC, se utkají Jiří Procházka s Alexem Pereirou.

Ačkoliv se zdálo, že je Jamahal Hill se ztrátou titulu smířený, tak ho to vnitřně nepochybně sžírá. A to je také ten důvod, proč oběma mistrovským uchazečům zaslal následující zprávu.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Uvidíme, kdo bude sedět na trůně, až se vrátím. Chci, abyste věděli, že to je jen dočasné řešení a že skutečný šampion divize má teď nucenou pauzu. Vy jste pouze moji dočasní zástupci a těžíte pouze z mé dobré vůle, že jsem ten pás uvolnil, jinak byste se k němu nedostali,“ promluvil poněkud rozhořčený Hill na svém YouTube kanálu.  

„Chci, abyste věděli, že se na vás přijedu do New Yorku podívat. Budu tam a budu čekat na vítěze. Tomu se pak dlouze podívám do očí a on sám následně pochopí, kdo je skutečný šampion divize. Ani jeden z vás to rozhodně není a nikdy nebude,“ prohlásil.


Jamahal Hill se tak zjevně opíral o svá předchozí tvrzení, že jak Jirka, tak i Alex mají ve svém stylu mnoho chyb, zato on je prakticky bezchybný.

„Alex Pereira prohrával ve střední váze a Jiřího Procházku dělilo 30 sekund od jasné prohry na body s Gloverem Teixeirou. To já jsem Glovera naprosto přejel, což naprosto dokázalo mé a Jirkovy kvality. Žádné argumenty proti tomu neexistují, protože víte, že mluvím pravdu. Já Glovera porazím desetkrát z deseti zápasů, zato Jirka by s ním měl potíže v dobrých osmi případech,“ míní Hill.


Další články