Sleduj nás

Jamahal Hill mění tvář. Pereira nevyhrál fér, jen podvodem. V odvetě přijde tvrdý trest! slibuje

Jamahal Hill mění tvář. Pereira nevyhrál fér, jen podvodem. V odvetě přijde tvrdý trest! slibuje FOTO: UFC

Týdny ubíhají, ale hořká chuť prohry pořád nevyprchala. Jamahal Hill je každým dnem více a více napěněný, když vidí, jakým způsobem Alex Pereira slaví svoji nespravedlivou výhru.

UFC 300 se konalo před dvěma měsíci a Jamahalu Hillovi s Alexem Pereirou patřil hlavní zápas večera. Jednalo se o jednu z nejsledovanějších sportovních událostí tohoto roku, ve které americký bijec zrovna neoslnil. Po třech minutách prvního kola inkasoval tvrdé KO a kritici si na něm smlsli.

Jamahal si za to tak trochu mohl sám, protože před bojem neustále zářil sebevědomím a prorokoval svému brazilskému soupeři, jak ho hravě udolá nejen v postoji, ale i na zemi. Že si dokonce bude moct vybrat, v jaký moment to ukončení doručí... Není se tedy čemu divit, že když Pereira trefil svůj pověstný hák, tak potom slavil ve stylu influencera Khabyho Lamea.

Jen fraška a podvod! zlobí se Hill

Přijmout prohru je v dnešním světě skoro už rarita. Jamahala Hilla sledují statisíce lidí a žádnému z nich nehodlá přiznat, že měl jen špatnou noc. Nyní naopak přišel s příběhem, který nás spojuje s podvodem, jenž by měl být vyřešen minimálně titulovou odvetou.

„Pokud opomenu ten zásadní fakt, kterým je mé předchozí zranění, které by mnoha sportovcům klidně mohlo ukončit kariéru, tak největší problém vidím v tom, jaký je Alex zákeřný šmejd. Celý ten výsledek je jedna velká fraška,“ rozpovídal se Hill pro kanál Championship Rounds.   


„Lidé jsou uneseni Alexovou odvahou, statečností, dovednostmi, ale přitom se vyhýbá všem wrestlerům ve střední i polotěžké váze a mě sundal jenom proto, že využil jediného sporného momentu, při němž celá hala, a to i včetně mě, očekávala přerušení boje,“ čílil se.

„Vždy jsem se snažil respektovat každého soupeře, se kterým jsem sdílel oktagon, ale u Alexe vám mohu slíbit, že na něj z vysoka kašlu. Stejně jako neférově přistoupil k našemu souboji on, tak neférově a zákeřně k tomu přistoupím já. Odveta bude, je nevyhnutelná. A až nastane, nespustím z Alexe oči, dokud jeho hlava nezaklepe o zem. Uvidíme, kdo se bude usmívat potom,“ dodal kompletně rozladěný Hill.


Další články