Sleduj nás

Jake Paul se na žádném UFC turnaji už jen tak neobjeví, Dana White pověřil ochranku, aby se nebála použít násilí

Jake Paul se na žádném UFC turnaji už jen tak neobjeví, Dana White pověřil ochranku, aby se nebála použít násilíFOTO: UFC

Jake Paul prozradil, že má díky své činnosti přísný zákaz osobně se účastnit jakéhokoliv turnaje UFC. Pokud by došlo k porušení, členové ochranky se údajně nemají bát použít násilí. 

Co se Jake Paul začal věnovat bojovým sportům, postavil se tím svým způsobem na špatnou stranu barikády. Začal totiž lákat UFC fightery do boxerského ringu a všem MMA zápasníkům po celém světě slíbil, že se jim pokusí svou činností zajistit podstatně lepší platy.

Jakeova snaha gradovala a společně s ní častokrát překročil povolenou mez, což se nelíbilo zejména Danu Whiteovi, který si jednoho dne řekl dost a amerického YouTubera označil za personu non grata. Pokud se tento influencer objeví na jakémkoliv turnaji pořádaném slavnouUFC, čeká ho kruté přivítání. Ať se raději ani nepokouší zjistit jaké. 


„Bez váhání budu vykopnut,“ uváděl Jake Paul na svém YouTube kanálu. „Prostě se na mě Dana White naštval natolik, že mě zabanoval z účasti na všech UFC turnajích. A pokud se na nějakém náhodou objevím, tak se ochranka nemusí bát použít násilí,“ nastínil, jaká je současná situace.

„Vše začalo už v roce 2021, když jsem se účastnil galavečeru mezi Masvidalem a Usmanem. Má tvář se v jeden okamžik objevila na velké obrazovce, což diváky dostalo do varu. Dana se naštval a ihned na mě řval, ať odtamtud vypadnu. Když jsem si pak chtěl koupit lístky na jiný turnaj, okamžitě jsem byl odmítnut,“ popsal.


„Myslím si, že Danu štve má práce. Ví, že když budu pokračovat, jeho zápasníci dříve nebo později otevřou oči a dojde jim, že si v MMA zaslouží mnohem více peněz, než kolik se jim aktuálně dostává. Dojde jim, že jim ty peníze UFC zadržuje a že na nich ve skutečnosti jenom vydělávají. Tohle by se nikomu u mě nestalo,“ dodal závěrem.​


Další články