Sleduj nás

Jake Paul: Jsem v takové formě, že bych teď mohl z fleku vyzvat Tysona Furyho. A stejně bych ho porazil

Jake Paul: Jsem v takové formě, že bych teď mohl z fleku vyzvat Tysona Furyho. A stejně bych ho porazilFoto: DAZN

Jake Paul si právě bravurně poradil s Andrem Augustem, kterého knokautoval v prvním kole, a hned na to se navezl do Tysona Furyho.

Tento mladík je teď v pořádné euforii. Tím, že porazil profesionálního boxera, dokázal, že se sám může řadit mezi profesionály a že může teoreticky pomýšlet i na ty nejvyšší cíle. Logicky bychom si pod tímto cílem mohli představit mistrovský titul, ale ambiciózní influencer míří ještě dále.

„Teď, co jsem porazil Augusta, se potvrdilo jenom to, co říkám celou dobu. Já jsem skutečný boxer a zasloužím si opravdové uznání. Nevadí, že mi ho všichni nedáváte, ale jde o to, abyste si to alespoň uvědomili a nepodceňovali mé zkušenosti, které mi jednoho dne vynesou i titul šampiona,“ pronesl během vítězných oslav po duelu nad Andrem Augustem mladší z bratrů Paulů, který už teď v hlavě nosí jména několika dalších soupeřů, kterým by mohl čelit příště.


„Vždy, když se objeví potíže, je v tom nějaký Fury. Sám si říkám, že už to nemůže být žádná náhoda, jak je tato rodina prolezlá problémy, lhaním a kdo ví čím ještě. Tommy Fury je vyčůraný grázlík, který přede mnou jenom utíká, dědek John je případ pro odborného psychologa a Tyson je největší podvodník v oboru. Myslím si, že podvody jsou hlavním znakem této rodiny, ale Tyson je v tom něco extra,“ líčil.

A tak se vesměs zrodila i potenciální výzva. „Pokud si na mě Tyson věří, tak ať se ukáže v ringu, já budu připravený. Už jednou jsem o něm mluvil a on záhadně zmlknul. Jsem teď v takové formě, že bych ho mohl porazit. Má váha jde nahoru, tak by se klidně mohlo stát, že bychom se za takový rok nebo dva střetli. Jenže pochybuju, že on bude chtít riskovat, jak že to říká, proti ‚YouTuberovi‘. To by určitě neskousnul,“ myslí si Paul.Další články